Divize mužů

SKST Děčín – SKST Teplice 10:7

Papírové to mělo být pro domácí snadné vítězství, ale jak se ukázalo nebylo tomu tak. Po úvodních 2:2 domácí přidali a vedli 5:2 a až 8:4.Tepličtí využili nepřesvědčivé hry Rambouska a snižovali. Nepomohla ani jeho výměna za Z. Dyškantovou (pozn. I ženy mohou v kat. mužů hrát). V závěru za stavu 9:7 toužebně Děčín očekával zisk nejdůležitějšího 10 bodů. To se povedlo J. Taušovi, když 3:0 porazil De Filippa. Bylo to zasloužené vítězství. Body: J. Polanský a Tauš po 3,5, Matas 2,5, P. Meidl 0,5, Rambousek a Z. Dyškantová 0 – Růža 3, Sobíšek 2, De Filippo a Štěpánek po 1.

SKST Děčín – TJ Krupka 10:3

Tento zápas už domácí zvládli dobře. A hned od začátku vedl (3:0 – 5:1). Potom hosté snížili na 5:3, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí zvýšili úsilí a šli nekompromisně za vítězstvím. Celkový výsledek odpovídá předvedené hře za stoly. Body: J. Polanský, Rambousek po 3,5, Matas 2,5, Tauš 0,5, Z. Dyškantová 0 – J. Pivoňka 2, Brožek Mir. 1, Černý T. s Betkou 0.

Minipálka

Třetí krajská minipálka těch nejmenších se konala v mostecké herně. Výprava dětí SKST Děčín čítala 43% veškeré účasti a to ještě doma úmyslně zůstal ročník 1996, které touto sezonou v této kategorii končí. Vystoupení bylo vcelku úspěšné. Mezi chlapci obsadil Stanislav Dusík pěkné 2.místo za Pekem ze Žatce, těsně za nimi na 5. - 8. místě byli žáci Děčína Šimánek, Janeček a Písařík, J. Pešťák se Zemanem hráli útěchu.V kat. děvčat si 1. místo vybojovala děčínská Andrea Tučková před Demjanovou z Klášterce, třetí byly Leníková M. z Litoměřic a Jetenská z Chomutova. Na 5. - 8. místě skončila ještě děčínská L. Koštálová.

Útěcha náležela Děčínským: 1. P. Štěvetáková, 2. Tušová T., 3. Rumlová, ještě hrály Štěbetáková El. a Mich.

Turnaj studentů

V děčínské herně se konal turnaj studentů středních a vysokých škol na počest 17. listopadu a činovníci SKST Děčín byli připraveni na velkou účast, avšak zájem byl, jak je z výsledků patrné, minimální.

Pořadí: 1. Matas (SPŠSaD Děčín), 2. Polanský J. (EOA Děčín), 3. Rambousek (SPŠ Stavební Děčín), 4. Beránek (ČZU Praha), 5. Matušek (SOU Děčín), 6. Soutner (SŠ Chomutov), 7. Shrbený (ČVUT Praha). Čtyřhra: 1. J. Polanský, Rambousek, 2. Matas, Matušek, 3. Beránek, Shrbený a Dyškantová J. a Z. 1. Z. Dyškantová (EOA Děčín), 2. Rambousková (VŠ Praha), 3. J. Dyškantová (EOA Děčín). Mix: 1. Rambouskovi J. a Z., 2. J. Polanský, J. Dyškantová, 3. Matas, Z. Dyškantová.