Jedenácté Mistrovství České republiky v JKA (Japan Karate Association) připravil Český svaz karate JKA společně s Karlovarským svazem, který byl hlavním pořadatelem.

Na tuto mistrovskou soutěž se nominovalo i šestnáct závodníků z Karate klubu Děčín – Jan Steklý. Nejúspěšnějšími byli Jan Steklý, který vybojoval titul vicemistra České republiky v seniorech a dorostenec Robert Vitmajer, jenž si také odvezl stříbrnou medaili. Dále se dobře dařilo P. Bílkovi, který ve starších žácích vyzápasil pěkné třetí místo. V neposlední řadě vybojovali bronz v dorostu M. Stránský a v mladších žákyních M. Slavíková. Dále se neztratila T. Kubíčková, které uteklo čtyřčlenné finále v kata o jednu desetinu, tudíž skončila pátá. Výborně se vedlo i E. Janečkové ve starších žákyních, když vybojovala čtvrté místo v kata a šesté v kumite. Neztratili se ani O. Frolda, M. Michálková, J. Vovsová, J. Konečný, J. Mazáček a N. Dvořáková.

„Chtěl bych poděkovat všem reprezentantům našeho klubu za velmi dobré výsledky a to nejen na této vrcholné soutěži, které se samozřejmě odrazili na celoroční tvrdé přípravě a hlavně na jejich chuti cvičit a v neposlední řadě i na dobré partě, která u nás v klubu je. Těmito výsledky jsme nereprezentovali jenom náš klub, ale také město Děčín,“ řekl trenér Jan Steklý.