Ke dvěma zápasům na stoly svých soupeřek zajížděly k dalším kolům první a druhé ligy ve stolním tenisu žen oba celky děčínského SKST.
I. liga
SK Jihlava – SKST Děčín A 2:8. Děčínský tým začal bez respektu velkým náporem a zanedlouho vedl 3:0. Následovala sice prohra Meidlové a snížení domácích na 3:1, poté však přišly další tři výhry hostujících hráček a o výsledku bylo rozhodnuto. Výborně zahrály především Z. Rambousková a Z. Dyškantová. Body: Vávrová a Morkusová po 1, Růžičková 0 – Z. Dyškantová a Z. Rambousková po 3,5, I. Meidlová 1, J. Dyškantová 0.
Slavoj Praha – SKST Děčín A 7:3. Domácí tým disponuje velmi dobrým kolektivem a k neporažení je především na vlastních stolech, což dokázali v utkání proti děčínskému SKST. Začátek zápasu sice patřil Děčínu, který vedl 0:1 a 1:2, pak ale přišla šňůra pěti porážek a bylo rozhodnuto. Body: Hudečková 3, Blašková a Veselá po 2 – Z. Dyškantová a Rambousková po 1,5, Meidlová a J. Dyškantová 0.
II. liga
Jiskra Jaroměř – SKST Děčín B 9:1. Domácí tým byl před zápasem jasným favoritem a svou roli na svých stolech bezpečně splnil. Děčínský celek udělal jediný bod až za stavu 7:0. Hostující mladice sice podaly bojovný a odvážný výkon, na lepší výsledek to ale nestačilo. Body: Ptačová 3,5, Hindráková 3, Hrobská 2,5 – Šámalová 1, Krákorová a Klihavcová 0.
Sokol Turnov – SKST Děčín B 4:6. Děčín nejprve prohrával 3:2, pak se díky nevídané bojovnosti zvedl, udělal čtyři výhry za sebou a tím rozhodl zápas ve svůj prospěch. V zápase zazářila především Šámalová, která dosáhla stoprocentní úspěšnosti. Body: Chloupková 2,5, Bartoňová 1,5, Goldová 0 – Šámalová 3, Krákorová 2, Klihavcová 1.