Další republikový závod v bikrosu se tentokrát jel v Praze – Bohnicích a účast nebyla malá. Děčínský respektive benešovský tým se také zúčastnil a nevedl si špatně. Na startovní listině se objevili tři benešovští závodníci, kteří se ve svých kategoriích snažili dosáhnout na stupně vítězů. Barvy tohoto týmu hájil Mirek Pizkall, který jezdí v kategorii 15/16 let, dále Karel Zeman z kategorie boys 7 a samozřejmě nemohl chybět Milan Myšík, který jezdí v kategorii 14 let.
Jezdci vyjeli okolo osmé hodiny ranní a na místo dorazili v devět hodin. „Jeli jsme asi hodinu, takže to byla pohodička oproti minulým závodům, které se jeli až na Moravě“ uvedl Milan Myšík. Po zaregistrování a po postavení stanu si jezdci šli projet trať. V poslední jízdě Milan ošklivě upadl přes řidítka na největším skoku, ale i přes to se oklepal a do závodu nastoupil.
Karel Zeman ve svém teprve druhém republikovém závodě obstál poměrně slušně. V rozjížďkách se mu moc nedařilo a podle Myšíkových slov měl na víc, ale když přišlo na řadu opravné finále o velké finále, tak Karel zabojoval a s přehledem tuto jízdu vyhrál. Postoupil tedy do dalšího finále, ve kterém se určí celkové pořadí závodu. Zde startoval z pátého místa, které si udržel až do cíle, což bylo pro mladého závodníka nejlepší umístění v jeho kariéře v takto velkém závodě. S tímto výsledkem byl velice spokojen a jeho domácí sbírka pohárů se mu pomalu rozrůstá.
Dalším jezdcem z týmu byl Mirek Pizkall, který je již v kategorii 15/16 let. V rozjížďkách si nevedl špatně, ale bohužel vždy jel proti kvalitním závodníkům, a proto vždy byl kolem pátého místa, což mu nestačilo na přímý postup do finále. V opravné jízdě se předvedl v plné kráse a v opravném finále si zajel pro první místo a postoupil do velkého finále. Na startu byl na vnější straně dráhy, což nebyla zcela výhodná pozice a proto byl v první zatáčce vytlačen, což ho zpomalilo a dojel si pro velmi pěkné sedmé místo.
Do kategorie boys 14 nastoupil Milan Myšík, který při tréninku upadl, ale nic nevzdal a nastoupil do závodu. V rozjížďkách neměl moc dobré starty, ale naštěstí vyhrál všechny tři jízdy, takže postoupil přímo do velkého finále. Na start se postavil na vnitřní stranu, čehož plně využil. Ze startu vyrazil spolu se svým největším soupeřem směrem k prvním dvěma skokům, které projel Milan rychleji než jeho konkurent. V první zatáčce měl výhodu vnitřní strany trati a tak si svůj náskok ještě zvýšil a postupně ho po celou trať zvyšoval. „Pak přišla třetí zatáčka. Tam mi na tom prachu ustřelilo přední kolo a málem jsem spadl. Znovu jsem se rozjížděl z nulové rychlosti, ale i přesto mě Kuba Hladík nedohnal a vyhrál jsem“ popsal situaci Milan.
V celkovém pořadí Česko–moravského poháru je mladý Myšík na druhé příčce se ztrátou jen několika bodů. „Ještě zbývají dva zavody, takže zkusím zabojovat a zvítězit v celkovém pořadí poháru“ řekl Milan.
V pondělí odjel do města Romans ve Francii, kde se konají závody Mistrovství Evropy. Milan na mistrovství pojede na dvacetipalcovém a na dvacetičtyřpalcovém kole.
Dalšími jezdci týmu, kteří pojedou na Mistrovství Evropy, jsou Honza Švub a Romana Laboubková. „Romana si v sobotu dojela pro pěkné druhé místo v ženách a Honza Švub si vyjel osmé místo v Eliťákách i přes to, že je ještě junior. Jelikož tyto závody se počítaly do olympijské kvalifikace, tak oba dva mají body a každý bod je teď pro každého dobrý“ sdělil Milan Myšík.