Děčínští pólisté bodovali

DĚČÍN - Mladší dorostenci ve finále Poháru Českého svazu ukázali co dokáží.

27.6.2007

Ilustrační foto.Foto: ARCHIV HD

Mladší dorostenci SK Děčín se utkali v jednom dni hned se čtyřmi soupeři, což pro ně musel být hodně těžký boj, u kterého museli vynaložit velké fyzické i psychické úsilí.
Hned v prvním utkání nastoupili proti domácí Slavii Hradec Králové. První dvě čtvrtiny děčínské družstvo zvítězilo, ve třetí remizovalo 3:3 a v poslední čtvrtině prohráli 3:1. I přes tuto prohru porazili domácího konkurenta 8:11. Nejvíce bodů za vstřelené branky v tomto utkání získal Fedorjak, který v tomto utkání nasbíral čtyři body.
V dalším utkání se střetli s největším soupeřem, kterým bylo družstvo Fezko Strakonice. Toto mužstvo vyhrálo v konečném pořadí a stalo se mistrem České republiky. Proto bylo od začátku jasné, že to bude velmi vyrovnáný a náročný zápas.
Děčínští opět vyhráli první dvě čtvrtiny, ale na rozdíl od prvního utkání prohráli třetí a remizovali čtvrtou čtvrtinu. Po tomto boji si odnesli zaslouženou výhru 9:7 a porazili budoucího mistra republiky. V tomto utkání byl nejlepším střelcem Beytler, který nasbíral v tomto utkání čtyři body.

V předposledním utkání zaváhali pouze v první čtvrtině, když o jednu branku prohráli s družstvem KVP Přerov. Po zbytek utkání pouze vyhrávali a tudíž si připsali další vítězství na jejich konto. KVP Přerov porazili dvojnásobným počtem bodů, tedy 12:6.
Do konečného utkání nastoupili proti celku Kometa Brno. Znovu se ukázala kvalita obou mužstev, protože bylo nastříleno celkem dvacet devět branek, které byli více na straně Děčína, proto vyhráli s výslednem 18:11.
Po pěti turnajích se SK Děčín umístil na druhém místě se ztrátou čtyř bodů na první družstvo ze Strakonic. Nejlepším střelcem celku se stal Machala s jednašedesáti body.

27.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 18 000 Kč Dopravní dispečeři Návěstní, spojový dozorce - Varnsdorf. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky:, SŠ elektro (praxe v oboru vítána), nutná zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, zvýšená, zodpovědnost, spolehlivost. Základní znalost práce na PC. Řidičské oprávnění sk. B., Náplň práce: Základní odborné práce při údržbě, opravách a instalaci sdělovacích a zabezpečovacích zařízení na železnici., , Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracoviště: Správa železniční dopravní cesty, státní organizace - varnsdorf, 407 47 Varnsdorf 1. Informace: Josef Kalivoda, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 80 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidič vysokozdvižného vozíku. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Družstevní č.p. 261, 407 22 Benešov nad Ploučnicí, Nástup možný ihned., , Jedná se o pracovnl pozici řidič vysokozdvižného vozíku, , Požadujeme:, - průkaz obsluhy motorových vozíků, - ŘP. sk. B, - manuálni zručnost, - přesnost a pečlivost, - praxe výhodou, , Nabízíme: příspěvek na stravování, pravidelné školení plně hrazené zaměstnavatelem., , Kontaktní osoba:, Michaela Rabová, tel. 412 587 609 (volat 7:00 - 14:30), e-mail: rabova@kovo-savcuk.cz, info@kovo-savcuk.cz. Pracoviště: Kovo-savčuk spol. s r.o. - sídlo, Družstevní, č.p. 261, 407 22 Benešov nad Ploučnicí. Informace: Michaela Rabová, +420 412 587 609. Výroba - Výroba Nástrojař 19 000 Kč Nástrojaři a příbuzní pracovníci Dělník ve výrobě - zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce:, Ústecká č.p. 1335/30, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2, Nástup možný ihned. , , Pracovní náplň, • Zámečnické práce při sestavování tlakových nádob, , Požadujeme, • výuční list - v technickém oboru výhodou, • uchazeče bez praxe zaučíme, • znalost čtení technické dokumentace výhodou, • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, , Nabízíme, • možnost získání další kvalifikace, • 5 týdnů dovolené, • příspěvek k penzijnímu připojištění, • možnost závodního stravování s příspěvkem zaměstnavatele, • sportovní, společenské a kulturní akce, • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny, • očkování proti chřipce, , Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Dědičová, e-mail: jitka.dedicova@chartindustries.com, tel. 412 507 521. Pracoviště: Chart ferox, a.s. - 01 (sídlo), Ústecká, č.p. 1335, 405 02 Děčín 2. Informace: Jitka Dědičová, +420 412 507 521. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 14 000 Kč Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci Ošetřovatel hospodářských zvířat. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky:, Kladný vztah ke zvířatům, hospodárnost, spolehlivost. Možnost realizace vlastního projektu v zemědělství., Svůj životopis zašlete na martinmalek@centrum.cz. Pracoviště: Farma lobendava s. r. o., Karlínská, č.p. 49, 407 82 Dolní Poustevna. Informace: Martin Málek, .

FOTBALISTÉ Varnsdorfu na exkurzi ve firmě TOS Varnsdorf.

Fotbalisté Varnsdorfu na netradiční exkurzi

DĚČÍN VS. OSTRAVA - ilustrační foto.

Kam o víkendu za sportem? Válečníci vyzvou Ostravu, Rumburk čeká derby

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Jiříkov zabral, Šluknov zase ztratil

Děčínsko – Dva derby zápasy v rámci okresu přineslo osmé kolo skupiny A fotbalové I. B třídy.

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.