Mladší dorostenci SK Děčín se utkali v jednom dni hned se čtyřmi soupeři, což pro ně musel být hodně těžký boj, u kterého museli vynaložit velké fyzické i psychické úsilí.
Hned v prvním utkání nastoupili proti domácí Slavii Hradec Králové. První dvě čtvrtiny děčínské družstvo zvítězilo, ve třetí remizovalo 3:3 a v poslední čtvrtině prohráli 3:1. I přes tuto prohru porazili domácího konkurenta 8:11. Nejvíce bodů za vstřelené branky v tomto utkání získal Fedorjak, který v tomto utkání nasbíral čtyři body.
V dalším utkání se střetli s největším soupeřem, kterým bylo družstvo Fezko Strakonice. Toto mužstvo vyhrálo v konečném pořadí a stalo se mistrem České republiky. Proto bylo od začátku jasné, že to bude velmi vyrovnáný a náročný zápas.
Děčínští opět vyhráli první dvě čtvrtiny, ale na rozdíl od prvního utkání prohráli třetí a remizovali čtvrtou čtvrtinu. Po tomto boji si odnesli zaslouženou výhru 9:7 a porazili budoucího mistra republiky. V tomto utkání byl nejlepším střelcem Beytler, který nasbíral v tomto utkání čtyři body.

V předposledním utkání zaváhali pouze v první čtvrtině, když o jednu branku prohráli s družstvem KVP Přerov. Po zbytek utkání pouze vyhrávali a tudíž si připsali další vítězství na jejich konto. KVP Přerov porazili dvojnásobným počtem bodů, tedy 12:6.
Do konečného utkání nastoupili proti celku Kometa Brno. Znovu se ukázala kvalita obou mužstev, protože bylo nastříleno celkem dvacet devět branek, které byli více na straně Děčína, proto vyhráli s výslednem 18:11.
Po pěti turnajích se SK Děčín umístil na druhém místě se ztrátou čtyř bodů na první družstvo ze Strakonic. Nejlepším střelcem celku se stal Machala s jednašedesáti body.