Na závodech v Přerově mu bohužel moc nepřálo počasí, ale nakonec se umoudřilo a dokonce vysvitlo slunce, které pálilo tak silně, že mnoho účastníků chodilo bez trička.
V kvalifikačních rozjížďkách se Milanovi nevedlo špatně i přesto, že v první nešťastně upadl a dojel tedy až na osmém místě. V dalších dvou neměl již konkurenta, a tak obě vyhrál.
Po startu a po prvním skoku se Milan držel na třetím místě. „Po prvním skoku jsem pořádně zabral a hned do další klopené zatáčky jsem najížděl jako první,“ uvedl Milan. Poté si svůj náskok stále zvyšoval, až si dojel pro vítěztví s desetimetrovým náskokem před ostatními jezdci.
Dalším zástupcem z týmu byl na závodech Jan Švub, který jel kategorii 17+ a startoval právě jako 17letý. Honza se probojoval až do finále. V průběžném pořádí je zatím na skvělém druhém místě.
V neděli se konal další závod, a to v Třinci. Po vyhrání všech tří kvalifikačních jízd přišlo finále. Ihned po startu se mladý Myšík ujal vedení, naneštěstí se mu nepodařilo projet první zatáčku podle jeho představ a propadl se na druhé místo za svého největší konkurenta z Hranic na Moravě. Do cíle dojel tedy druhý, ale i přesto získal ve své kategorii nejvíce bodů.