Ve sportovní hale v Krupce se uskutečnil již druhý ročník „Krupského poháru“ ve florbale. Hlavním favoritem turnaje byl tým TBC68 Ústí nad Labem, který hraje třetí nejvyšší soutěž. Na medailové příčky pomýšlely také celky Sport Krupka a 1. FBC DDM Děčín, který obhajoval prvenství z prvního ročníku. Děčínskému týmu se pak podařil husarský kousek, když se z výhry radoval i tentokrát.
První hrací den se v jedné sedmičlenné skupině utkal každý s každým a podle dosažených výsledků se pak hrálo play off křížem
Prvními, kdo se v neděli utkali, byli děčínští a chabařovičtí. Děčín neponechal nic náhodě a převálcoval Slovan 7:1. V semifinále měl 1. FBC DDM Děčín za soupeře Phantoms Krupku. Do finále se probojoval po výsledku 2:1 děčínský celek.
Finále tak mělo po roce stejné aktéry 1. FBC DDM Děčín a Sport Krupka. Krupští si po výhře nad Ústím n. L. v semifinále dost věřili. Finále ovšem začalo lépe pro Děčínské, když ve druhé minutě nekompromisně zakončoval J. Hora. Netrvalo dlouho a Děčín vlastním gólem dovolil soupeři vyrovnat, ten navíc do konce třetiny přidal ještě jednu branku a do šaten se šlo za stavu 1:2. Druhá třetina byla divácky velmi poutavá a hrál se rychlý, kombinační florbal. Ve druhé třetině padl jen jeden gól, a to do sítě Děčína. Do poslední části šli děčínští za nepříznivého stavu 1:3. Děčín však ukázal to, co bylo letošní sezónu jeho silnou zbraní, a to je rychlá přesná kombinace odzadu jištěná perfektními zákroky golmana Petr Miška, a dokázal srovnat na 3:3, když góly zajistili mladíci P. Telinger a L. Nořinský. V tu chvíli se už oba týmy myšlenkami soustředily na penaltový rozjezd, což nahrávalo Děčínu, jenž v letošní sezóně na nájezdy vždycky vyhrál. Ovšem necelou minutu před koncem odrazili děčínští útok a z následného protiútoku vytěžili maximum, když po skvělé přihrávce Štěpánka vstřelil vítězný gól Košek. Golman Děčína Petr Miško potvrdil svou famózní formu a po roce opět získal cenu pro nejlepšího brankaře.
1. FBC DDM Děčín – na snímku: Miško - Šedivý, Štěpánek, Košek, Nořinský, Bezděkovský - Buriánek, Bořuta, Hora, Telinger.