Stříbro nakonec získala Slovanka díky vydřenému vítězství nad Alcanem, když se o vítězství třásla až do poslední sekundy, jelikož předtím nedokázala využít nejméně desítku vyložených šancí. Bronzové medaile připadly Jamajce v přímém souboji s Dobrnou když se vedení ujala již v první minutě nepřímého kopu a poté náskok navyšovala, soupeř své šance neproměnoval.
Šokujícím druhým sestupujícím je DC Východ, jenž v napínavém utkání remizoval s SČP, když podal jeden z nejlepších jarních výkonů. Na záchranu to ovšem nestačilo, jelikož Wefa porazila v rušném utkání Rudou Hvězdu,, i když prohrávala deset minut před koncem 2:3 a tím Východ v konečné tabulce o bod předstihla. Wefu nyní čeká baráž s 3. týmem 1. A tídy Notou. V zápasech, kde „o nic nešlo“, dokázal DeCe COMPUTERS otočit dvoubrankovou ztrátu proti Hezounům v jasné vítězství. Vítěz soutěže Bílý Balet si s chutí zasřílel proti Srbské Kamenici.
Na závěr sezony byly předány ceny týmum na medailových pozicích a těmto nejlepším hráčum: střelec – Radek Rojko (Dobrná), brankař – Petr Štěpnička (Jamajka), hráč – Aleš Čermák (Bílý Balet).

Výsledky 22. kola

Jamajka - FK Dobrná 4:0 (2:0). Fojt 2, Schlezinger, Valštýn.
Wefa - Rudá Hvězda 4:3 (1:3). Ambrož 2, Bořuta ml., Košnar - Filipi 2, Šíma.
Hezouni - DeCe COMPUTERS 2:5 (2:0). Tyl 2 - Cimrman 2, Uhr Zdeněk 2, Pechanec.
Slovanka - Alcan 3:2 (2:1). Erneker 2, Diviš - Málek, Kotlár.
SČP - DC Východ 2:2 (1:1). Schroll, Čepelka - Kořínek M.,Veselý.
Bílý Balet - SK Srbská Kamenice 7:2 (3:0). Čermák 3, Růžička, Zuček, Dědič, Janoušek - Vašák, Jírava.