Bronzové medaile z letošního ročníku boxerské extraligy protekly děčínské Dopravě mezi prsty.

Dopr. Děčín – Prostějov 12:6

Ke třetímu místu potřebovala zvítězizt v posledním utkání na domácí půdě nad prostějiovem v poměru 16:2. To se jí ale nepovedlo, a tro ještě soupeř neobsadil dvě váhy. Ze stříbrných medailí se tedy nakonec radovali hosté z Prostějova. Škoda, scházelo vyhrát pouhopouhé dvě váhy.
54 kg – 2:0. Kohoutek bez boje. Hosté váhu neobsadili.
57 kg – 4:0. Parlágy – Dunka. Hostující borec se snažil boxovat z ústupu, mistr Slovenska v děčínském dresu mu ale nedal šanci a vyhrál 3:0 na body.
60 kg – 6:0. Egorkin – Balog. Byla to boxerská lahůdka, která zvedala zaplněnou Střelnici ze sedadel. Díky více přesným zásahům ve čtvrtém kole vyhrál Egorkin 2:1 na body.
64 kg – 6:2. Ferko – Rihtr. Šestnáctiletý Ferko zatím stále získává mezi seniory zkušenosti a tentokrát podlehl na body důraznějšímu soupeři.
69 kg – 6:4. Polák – Němeček. Tvrdé levé háky domácího borce nacházely svůj cíl a Němeček musel bojovat o každý kousek ringu. Škoda, že Polákovi došly ve čtvrtém kole síly. Na body vyhrál Němeček.
75 kg – 6:6. Kubín – Plachetka. V nejlepším utkání celého odpoledne se strhla bitva jakom hrom. Kubín už letos dokázal pětinásobného mistra ČR a účastníka OH v Atlantě porazit, tentokrát ale viděli rozhodčí jako vítěze Plachetku.
81 kg – 8:6. Borec hostů boxoval nečistě otevřenou rukavicí, což domácí Řezníček vydržel necelá tři kola. Pak se naštval a pravým hákem ukončil utkání. Vzdáním soupeře vyhrál děčínský boxer.
91 kg – 10:6. Sedláček bez boje. Prostějov tuto váhu neobsadil.
+91 kg – 12:6. Králík – Míček. Reprezentant Slovenska v děčínském dresu nebyl v tomto ročníku extraligy poražen a své „čisté“ konto si udržel i v posledním duelu, ve kterém mu po druhém kole soupeř vzdal.