Okresní přebor


Devatenácté kolo už mohlo dát odpověď na otázku, kdo bude mistrem. Nestalo se tak, jelikož vedoucí Bílý Balet prohrál s dobře bránícími Hezouny. Všichni pronásledovatelé vyhráli. Jamajka díky lepší druhé půli na horké půdě v Srbské Kamenici a Slovanka, která se sice v utkání s DC východem strachovala o výsledek, vítězství ale nakonec uhájila. Dece Computers vyhrál kontumačně nad Wefou, která se k utkání nedostavila. Důležité vítězství v boji o záchranu docílil Alcan, když porazil Rudou Hvězdu díky lépe takticky zvládnutému konci zápasu. Dobrná opět potvrdila, že když hraje se stoprocentním nasazením, patří ke špičce. Tentokrát jasně přehrála „mužstvo jara“ Sčp. Hráčem kola byl vyhlášen M. Pova (Dobrná).
Dobrná - SČP 5:1 (4:0). Michl 2, Rojko, Salava, Pova - Kvasnička.
Alcan - Rudá Hvězda 4:3 (3:2). Kinský 2, Emil Gurega, Málek - Kudrhalt 2, Kremla.
DeCe COMPUTERS - Wefa 5:0 kont. Hosté se k utkání nedostavili.
Bílý Balet - Hezouni 2:4 (0:1). Kosejk, Čermák - O. Barilla 3, Červenka.
DC východ - Slovanka 2:4 (0:3). M. Kořínek, Tyl - Jakubec 3, Diviš.
Sr. Kamenice - Jamajka 4:5 (3:3). Jírava 2, Tomáš Marek 2 - Josef Štěpnička 3, Pavel Štěpnička, Valštýn.

I. A třída


Zajímavostí uplynulého kola 1. A třídy byla bezbranková remíza béčka Bílého Baletu s Tullamore Dew. O možnost bojovat o druhé postupové místo přišla Nota po porážce s Pop Servisem. Bělá potrvrdila výbornou jarní formu a s přehledem zdolala béčko Srbské Kamenice. Krásný Studenec bez větších potíží zdolal Stator a chystá se na rozhodující zápas o druhé postupové místo se Santosem, který se uskuteční 29. 5. na „Vrchličáku“.
Stator –Kr.Studenec 5:10 (3:6). Schwartschtal 2, Levinský 2, Motl- P. Murdych 4, Tejnora 2, Mokráček 2, P. Řeháček, J. Murdych.
SK Bělá 1946 - Srbská Kamenice B 5:1 (3:1). Hataš 2, Trnka 2, Fichtenberg - Jírava.
Bílý Balet B - Tullamore Dew 0:0
POP Servis - Nota 4:3 (2:1). Čermák 2,Faltus, Chvátal – Vlčko, Podbradský, Němec.