Mladé fotbalové celky děčínského Forwardu One měly na programu další zápasy.

Na městském stadionu v Děčíně se hrálo o body do soutěže Krajské přípravky. Na pořadu bylo utkání mezi děčínským Forward One a SIAD Most. Ve vyrovnaném utkání padl jediný gól, o který se postaral David Pavlík a tím rozhodl o tom, že body zůstanou doma. Na zisku tří bodů má ovšem největší zásluhu brankář domácího celku Lukáš Chour, který svým vynikajícím výkonem podržel mužstvo z rozhodujících momentech. Hosté tak utrpěli teprve druhou porážku.

Zimní halovou sezonu zakončila mužstva ročníků 2001 a 2002 v Teplicích a Mnichově Hradišti.

Ročník 2001 předvedl ve sportovní hale v Teplicích bojovný výkon s jednou jedinou porážkou od Ravelu 1:2, s výhrou nad rivalem z Teplic 3:0 a ze smolnou remízou ze Spartou 1:1, který stačil na celkové 5. místo z devíti celků.

Mnichovo Hradiště bylo svědkem překrásného fotbalu podávaného celkem Forward One ročník 2002. V konkurenci 10 týmů , např: Slovan Liberec, Mladá Boleslav, Sparta Praha, Slávie Praha našli přemožitele až ve finálovém utkání, kde nestačili na celkového vítěze, kterým se stala pražská Slávie. Cenou je zejména remíza se Spartou Praha 2:2 a vítězství nad Mladou Boleslaví 1:0.

O výborném výkonu děčínského celku svědčí individuální ocenění za nejlepšího střelce, které získal Stanislav Kočka. Nyní už se mladé fotbalové naděje pomalu, ale jistě stěhují pod otevřené nebe.