První z nehod se odehrála ve středu 22. března okolo 15. hodiny na křižovatce ulic U Tvrze a Želenická v Děčíně, střetla se tu motorka s osobním autem. Motocykl jel po Želenické ve směru do centra města. "Pátráme po všech svědcích, kteří viděli přímo střet vozidla s motocyklem, jízdu motocyklu před nehodou, ale také situaci po nehodě. Pomohl by nám i jakýkoliv kamerový záznam, který mohl střet, jízdu motocyklu nebo situaci po dopravní nehodě zaznamenat," uvedla policejní mluvčí Eliška Kubíčková.

Nehoda motorky a osobního auta v Želenicích.
V Želenicích se srazilo auto s motorkou, dva lidi převezli do nemocnice

K druhé nehodě došlo ve čtvrtek 23. března kolem půl osmé ráno na Teplické ulici v Děčíně, na křižovatce s Oldřichovskou ulicí, na přechodu pro chodce. Auto jedoucí ve směru od Bynova na centrum se střetlo s nezletilým chodcem. "Pátráme po všech svědcích, zejména z projíždějících vozidel, kteří místem v tu dobu projížděli a viděli střet vozidla s chodcem. Z dosavadního zjištění je zřejmé, že přímo za vozidlem, které mělo účast na dopravní nehodě, jelo vozidlo Volkswagen Passat B8 bílé barvy a dále vozidlo Škoda Kamiq šedé barvy. Řidiči těchto vozidel by mohli zásadním způsobem přispět k řádnému objasnění věci," doplnila Kubíčková.

Policisté žádají svědky, aby se obraceli na Dopravní inspektorát na Husově náměstí v Děčíně, případně na telefony 974 432 251, 602 660 918, nebo na oddělení služby kriminální policie v Děčíně na telefonu 974 432 498. Zavolat mohou také na linku 158.