Vážným zraněním ženy skončila středeční ranní nehoda u Dobkovic na Děčínsku. Na hlavním tahu z Děčína do Ústí nad Labem se střetla dvě osobní auta.

„K nehodě došlo v půl sedmé ráno u benzínové stanice v Dobkovicích,"  řekla policejní mluvčí Petra Trypesová s tím, že došlo k čelnímu střetu aut.

„Jedna účastnice nehody byla vážně zraněna. Na místě zasahoval vrtulník, který ji přepravil do nemocnice," dodala mluvčí.
Podle informací Děčínského deníku byla žena po nehodě v bezvědomí. Protože měla komplikovanou zlomeninu nohy, musela ještě během dne na operaci.

To, že žena utrpěla vážná zranění, potvrdil i mluvčí Krajské zdravotní a. s. Jiří Vondra s tím, že žena leží na anesteziologicko – resuscitačním oddělení.

Středeční nehoda, která zablokovala silnici mezi Děčínem a Ústím na celé dopoledne, se stala prakticky na stejném místě, kde na začátku letošního roku zahynuli při nárazu do hřbitovní zdi dva sedmnáctiletí mladíci. S nimi jela v autě ještě stejně stará dívka. Ta z nehody vyvázla s těžkým zraněním.

Středeční silné sněžení zkomplikovalo dopravu hned na několika místech severních Čech. Řidiči navíc musí počítat s tím, že zimní počasí vydrží ještě několik dní.