Projíždějícím řidičům sena místě neštěstí naskytl děsivý pohled. Luxusní sporťák byl prakticky omotaný okolo stromu, v něm uvězněni tři lidé.

Řidiče převezla ihned po nehodě sanitka do ústecké Masarykovy nemocnice, po celou cestu se jej snažili zdravotníci oživit. V resuscitaci pokračovali i po příjezdu do nemocnice. Marně, muž zemřel. V autě jely s mužem dvě ženy, které skončily s vážnými zraněními v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem.

„Zraněná žena je hospitalizována na jednotce intenzivní péče ve velmi vážném stavu. Druhá zraněná je na jednotce intenzivní péče dětského oddělení. I ta je ve velmi vážném stavu, ten se zatím nepodařilo stabilizovat," uvedl v pondělí odpoledne mluvčí Krajské zdravotní Jiří Vondra.

Podle výpovědí svědků 
z místa nehody měl vůz postupně předjíždět auta jedoucí v koloně před ním.

„Při předjíždění jednoho 
z nich pravděpodobně dostal vůz smyk, vjel na levou krajnici a vyjel mimo vozovku, kde se střetl s několika stromy," uvedla děčínská policejní mluvčí Petra Trypesová.

Tříčlenná posádka auta zůstala v autě zaklíněná.

„Hasiči, kteří dorazili na místo, osoby z auta vyprostili," uvedl mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.
„Příčiny nehody jsou předmětem dalšího šetření, a to i na základě chystaného znaleckého posudku," řekla Trypesová s tím, že u řidiče bude podle ní nařízena také soudní pitva.