K nehodě došlo v sobotu 20. února v 18.10 na Novém mostě v Děčíně, ve směru z Kamenické ulice na Podmokly. Řidič osobního auta Renault Megane modré barvy, jehož totožnost již policisté znají, si sedl za volant pod vlivem alkoholu. Před dočasným zúžením silnice přejel z levého pruhu do pravého a přitom narazil bokem auta do levého boku jiného neznámého auta, které jelo v pravém pruhu ve stejném směru.

Policisté dosud zjistitli, že by se mělo jednat o osobní auto Škoda Fabia tmavé barvy, které řídila neznámá žena, jež po nehodě pravděpodobně odjela. 

"V rámci řádného objasnění okolností nehody přivítáme svědectví lidí, kteří by mohli podat bližší informace k jejímu průběhu a k vozidlu Škoda, případně řidičů, kteří situaci viděli, nebo zaznamenali na kameru v jejich autě. Zároveň žádáme, aby se nám ozvala žena, která Fabii řídila a stala se účastnicí nehody," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Případní svědci i řidička mohou policii kontaktovat na lince 158, případně se obrátit na Dopravní inspektorát Děčín na Husově náměstí osobně či na telefonu 974 432 571.