Na místo vyjel Unimog a traktor s radlicí dobrovolné hasičské jednotky. Po uklizení komunikace hasiči nejprve vytáhli vozidlo bez přívěsu, silnici opět uklidili a po nacouvání kamionu zpět ke srovnanému přívěsu pomohli s vytažením celé soupravy.

Po sedmé hodině večer zasahovali hasiči v celém Ústeckém kraji u dvanácti události, které měly spojitost s hustým sněžením. Nejčastěji odstraňovali padlé stromy a vprošťovali zapadlá vozidla, aby byly silnice zase průjezdné.

Kvůli sněhové kalamitě mají lidé očekávat zpoždění 10 až 60 minut na všech linkách Dopravy Ústeckého kraje. Některé spoje mohou být zcela odřeknuty z důvodu nesjízdnosti trasy. Stav provozu se rychle mění. O spoji se lidé mohou informovat buď na centrálním dispečinku na čísle 475 657 657, nebo se podívejte na mapu provozu, kterou najdete ZDE.

Mezi Varnsdorfem a Dolním Podlužím se převrátil vůz na střechu. Řidička neutrpěla žádná vážná zranění. Odpoledne zasahovali hasiči z Dolní Pustevny v Lobendavě, kde narazil do sloupu sypač.