Od 6:00 se v kraji stalo přes 20 dopravních nehod včetně několika hromadných, nejvíc na Děčínsku, Litoměřicku a Teplicku.

Většina havárií se ale obešla bez zranění.Nejhorší je situace na Děčínsku, kde jsou problémy i na hlavních tazích. Nesjízdná byla ráno silnice I/13 z Děčína do České Kamenice v kopci mezi Markvarticemi a Huntířovem. Ledovka je také na silnici číslo 9 z Varnsdorfu směrem na Svor na Českolipsku, silnice byla ráno uzavřená. Kvůli nehodě nákladního auta, které skončilo částečně v příkopě, je neprůjezdný pravý jízdní pruh rychlostní silnice R63 mezi Teplicemi a Ústím nad Labem.

Přímo v Děčíně se srazilo pět osobních aut v ulici Na Vyhlídce, nehody čtyř aut se staly v Purkyňově a Lužické. Auta bourala také v Kamenické, Litoměřické a ulici Na Výšinách. Na výjezdu z Děčína ve směru na Benešov nad Ploučnicí skončila čtyři auta v příkopě. Nehoda se stala také v Dobkovicích a Jílovém na Děčínsku.

Na Litoměřicku jsou některé silnice kluzké kvůli sněhu. V Roudnici nad Labem se srazilo osobní auto s autobusem, místo nehody je ale s opatrností průjezdné. Zranění si vyžádala nehoda dvou osobních aut v Kamýcké ulici v Litoměřicích. Dvě osobní auta bourala v Myslivecké ulici v Lovosicích.

V Teplicích se dvě osobní auta srazila v ulici na Výšině směr Duchcov a na křižovatce Hřbitovní a Libušiny ulice. Ve Sklářské ulici narazilo auto do telefonního sloupu, další nehoda dvou aut je v Újezdečku na Teplicku. Nehody se staly také v dalších částech kraj, dvě auta se srazila v Chabařovicích na Ústecku, Ústí nad Labem nebo v Chomutově.