Můj milý Deníčku! Asi jsem se minul povoláním. Vždy jsem dbal na cosi, čemu se v odborných kruzích říká „integrita osobnosti“. Jo? Rozumíme si? Česky řečeno, aby jako člověk nebyl úplná svině….

Tohle vnitřní nastavení mě vyhnalo z mé vlasti, kterou v době mého odchodu okupovala cizí mocnost, a vládli v ní kreténi. Nebetyčná naivita a bezbřehý optimismus mě navrátil do mé vlasti. Jen pro pořádek – kdysi mě vzali občanství a jen díky nějaké milosti mi ho v roce 2002 vrátili  A dnes? Co čtu v novinách?

Papaláši si sjednávají schůzky v Toskánsku (které, mimochodem, miluji, protože to bylo moje útočiště v dobách zlých) a dělají, jako že se nic neděje. Nebo – dozvídám se, že šéf nějaké uhelné společnosti, za prachy té společnosti, si koupí většinový podíl a tím pádem přejde státní podnik do jeho rukou. V hodnotě několika miliard! Tohle jsou, pardon pardon, ty největší kurvy, které ve spolupráci s (v té době) vládnoucími politiky, strmě škodí naší zemi.

A všimněte si také, že nikdo z nich za to nenese tzv. „odpovědnost“. To jen my, správcové obcí a měst na té „malé“ úrovni, podepisujeme smlouvy, které nás mohou stát život. „My“ utrácíme ty peníze, které lidi zaplatili. Na té „malé“ vesnické úrovni. Jejich starosti k nám nikdy nedolehnou….Oni – si kupují jachty a baráky, hned vedle stejně zkurvenejch Rusů, a jsou v pohodě. Za co? Sahám po ….. Bibli.