VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Názory z regionu

25.10.2012

Jak to vidí Martin Schulz: Jak dopadly volby

Doubice - Příští čtyři roky – řeč  je o hranicích krajů – máme, zdá se, vymalováno! V Ústeckém kraji tedy pěkně do rudo-oranžova.

18.10.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Výsledky voleb

Doubice - Řečeno „po fotbalisticku": „Táák, určitěěéé…" Řeč je o výsledku voleb do krajského zastupitelstva, tak určitě.

15.10.2012

POVOLEBNÍ POSTŘEH: Budou vládnout komunisté. Jak?

Nespokojenost. A neexistence dobré volby. To je hlas voličů v krajských volbách do Zastupitelstva Ústeckého kraje. Více než polovina, a opět víc než minule, jich zůstala doma. Ti, co k urnám nakonec dorazili, řekli DOST koalici vládnoucích parlamentních stran ODS a TOP09 a jejich úspornému balíčku.

11.10.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Krajské volby

Doubice - Podle předvolebních průzkumů, které provedlo sdružení „Vyměňte politiky" to celostátně vypadá, že nějakých 47% dotázaných voličů „rozhodně" volit nepůjde.

4.10.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: nejednalo se o "atentát"

Doubice - Měl jsem za to, že pouze osoby s IQ nižším, než pokojová teplota nedovedou spojit příčinu a následek.

27.9.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Metylalkoholová „chobotnice"

Doubice - Máte také takový zcela neodbytný dojem, že nás vláda, respektive policie opět vodí za nos?

20.9.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Psát poznámku o metylalkoholu je asi tak stejně laciné, jako je laciný alkohol, v němž by se mohla ta jedovatost nacházet.

13.9.2012

Jak to vidí Martin Schulz: Odvolání ředitele Národního divadla

Doubice - Ministryně kultury Hanáková má v záhlaví svých webových stránek rčení: „Vždy se dají dělat věci lépe." No, nejspíš to je pravda, ale v jejím případě, resp. v případě „věcí", které ona sama nyní dělá, to nějak nesedí.

11.9.2012

NAPSALI JSTE NÁM: Ad jez na Labi

Případná výstavba jezu, respektive jezů (Děčín a Malé Březno) na Labi by nesporně byla velmi razantním zásahem do přírodního prostředí evropsky unikátního toku Labe.

6.9.2012

Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi bych měl dnes napsat něco našim prvoškolákům. Ale neudělám to. Nejsem sadista. (Bylo by to cosi směrem:„Tak, holoubkové, dětství definitivně skončilo, teď už to bude natvrdo!")…

30.8.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: "Utahování opasků"

Doubice - Už příští týden nám to všem začne znovu. Dětem škola, poslancům to jejich poslancování a nám všem začne nové období napjatého očekávání, odkud zase přijde nějaká nová politická facka veřejnosti.

28.8.2012

Napsali jste nám: Jez na Labi: Rejdaři nemají pravdu

Děčín - Chybějící plavební stupeň na Labi prý kvůli sobecký zájmům občanských sdružení znehodnocuje majetek za 160 miliard korun, alespoň tedy podle Ředitelství vodních cest, jak uvedl Deník.

9.8.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Letní prázdniny politiků

Doubice - Prázdniny budiž pochváleny! Tedy, ne že bych měl prázdniny, ty jsou naopak obdobím nejčilejšího úředního ruchu i v naší malé obci.

2.8.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Funkce ministra spravedlnosti

Doubice - Časy se holt mění. Já si například ještě pamatuji doby, kdy člověk získal nějakou funkci či nějaké postavení díky svým vlastnostem a schopnostem.

26.7.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Registr vozidel

Doubice - Ve středu jsem zahlédl v jednom z renomovaných elektronických médií titulek: „Komedie s padajícím registrem pokračuje, v Brně opět povolali strážníky".

19.7.2012

Audio: Jak to vidí Martin Schulz: Chybí dobré zprávy

Člověk by si už konečně chtěl přečíst nějakou dobrou zprávu, ale nejspíš nám to není souzeno.

12.7.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Setkání starostů Šluknovska s občany

Doubice - Říká se, že pomluva je rychlejší než kulka. Myslím, že totéž platí i obecně o šíření nepravdivých zpráv.

28.6.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Nečas vyhodil Pospíšila

Doubice - Huuuustýýý! Premiér Nečas vyhodil minstra spravedlnosti Pospíšila! No, to se ani nedá komentovat…

7.6.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Upřímně řečeno, dlouho národem (a politiky) očekávané vystoupení nyní stíhaného poslance Davida Ratha bylo ještě strašnější, než si člověk chtěl představit.

31.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Uznávám, že problém „rozpočtového určení daní" je dlouhodobý, složitý a nespravedlivý.

24.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Média jsou plná MUDr. Ratha, což je asi pochopitelné. Je to „velká ryba" a veřejnost jistě touží po všech informacích, které jsou s touto kauzou spojeny.

17.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi nejpoutavější titulek středečních novin zněl: „Dopaden!" Skoro jako by se tenkrát na Divokém Západě šerifovi Patu Garretovi konečně podařilo sejmout pistolníka Billyho Kida.

10.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Jak možná je to maličkost, nad kterou by jeden měl jen mávnout rukou. Jenže, prezident je holt prezident, i když – podle mého zcela soukromého názoru – by neměl dělat ani v bance u přepážky.

3.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Milé maturantky, milí maturanti! Tak vám to zase začalo. Už podruhé vás nahnali k tzv. „státním" maturitám, které nepřinášejí mnoho užitku ani vám, ani vašim pedagogům, ani vysokým školám, na které se mnozí chystáte. Na druhou stranu, příprava blamáže zvané „státní" maturita stála skoro miliardu korun (to je hodně, hodně, hodně moc víc penízků, než má člověk prstů na rukou = odpověď na jednu ze státně maturitních otázek z matematiky?), takže bylo nutné ty maturity spustit, nebo by to vypadalo před veřejností blbě. Jako, že se ty peníze vyhodily rovnou oknem…

26.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Ve středečním Děčínském deníku vyšel jako „hlavní otvírák" v levé horní části titulní stránky článek o tom, jak se po dlouholetém snažení všech možných vlád podařilo zničit pověst Šluknovska natolik, že se tu snad za chvíli budou rozdávat byty zdarma.

25.4.2012

Paroubek: Šluknovsko opět nikdo neřeší

Šluknovsko /NAPSALI JSTE NÁM/ - V zásadě ihned poté, co se zájem televizních kamer celostátních médií obrátil směrem od sociálních nepokojů ve Šluknovském výběžku k jiným tématům, ustal také zájem centrálních i krajských politiků o problematiku sociálního vyloučení v této oblasti.

19.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Myslím, že máme takový nový, pěkný šluknovský mýtus. Je to cosi podobného nezjistitelným létajícím objektům – tedy UFO.

18.4.2012

Napsali jste nám: Poslušnost radních v Rumburku utrpěla

Rumburk - Jen díky tajnému způsobu hlasování nebyl splněn záměr uvolněného místostarosty Švába, který radnici ovládá, zlikvidovat starostu Sykáčka.

12.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Je to pořád podle toho známého a k lidem věru opovržlivého sloganu: „Vy pracujete, my vyděláváme!“

5.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Tohle si fakt nezaslouží skoro nikdo z nás. To, co se nyní odehrává kolem české vlády, už není jen nějaký velice pokleslý druh politiky, je to „normální“, „běžná“ a „standardní“ – válka gangů!

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT