Skupina A:
Rusko, Švédsko, Česko, Švýcarsko, Slovensko, Dánsko, Bělorusko, Velká Británie
Rusko, Švédsko, Česko, Švýcarsko, Slovensko, Dánsko, Bělorusko, Velká Británie
Skupina B:
Kanada, Finsko, USA, Německo, Lotyšsko, Norsko, Itálie, Kazachstán
Kanada, Finsko, USA, Německo, Lotyšsko, Norsko, Itálie, Kazachstán
KOMPLETNÍ PŘEHLED ZÁPASŮ
21.5. | 15:15 | A | Česko | 3 : 4 | Rusko | ||||
21.5. | 15:15 | B | Německo | 9 : 4 | Itálie | ||||
21.5. | 19:15 | A | Bělorusko | 2 : 5 | Slovensko | ||||
21.5. | 19:15 | B | Kanada | 0 : 2 | Lotyšsko | ||||
22.5. | 11:15 | A | Dánsko | 4 : 3 | Švédsko | ||||
22.5. | 11:15 | B | Norsko | 1 : 5 | Německo | ||||
22.5. | 15:15 | A | Velká Británie | 1 : 7 | Rusko | ||||
22.5. | 15:15 | B | Finsko | 2 : 1 | USA | ||||
22.5. | 19:15 | A | Česko | 2 : 5 | Švýcarsko | ||||
22.5. | 19:15 | B | Lotyšsko | 2 : 3 | SN | Kazachstán | |||
23.5. | 11:15 | A | Velká Británie | 1 : 2 | Slovensko | ||||
23.5. | 11:15 | B | Norsko | 4 : 1 | Itálie | ||||
23.5. | 15:15 | A | Švédsko | 0 : 1 | Bělorusko | ||||
23.5. | 15:15 | B | Kazachstán | 2 : 1 | SN | Finsko | |||
23.5. | 19:15 | A | Dánsko | 0 : 1 | Švýcarsko | ||||
23.5. | 19:15 | B | Kanada | 1 : 5 | USA | ||||
24.5. | 15:15 | A | Slovensko | 3 : 1 | Rusko | ||||
24.5. | 15:15 | B | Lotyšsko | 3 : 0 | Itálie | ||||
24.5. | 19:15 | A | Česko | 3 : 2 | P | Bělorusko | |||
24.5. | 19:15 | B | Německo | 3 : 1 | Kanada | ||||
25.5. | 15:15 | A | Velká Británie | 2 : 3 | P | Dánsko | |||
25.5. | 15:15 | B | USA | 3 : 0 | Kazachstán | ||||
25.5. | 19:15 | A | Švýcarsko | 0 : 7 | Švédsko | ||||
25.5. | 19:15 | B | Finsko | 5 : 2 | Norsko | ||||
26.5. | 15:15 | A | Rusko | 3 : 0 | Dánsko | ||||
26.5. | 15:15 | B | Kazachstán | 3 : 2 | Německo | ||||
26.5. | 19:15 | A | Bělorusko | 3 : 4 | Velká Británie | ||||
26.5. | 19:15 | B | Kanada | 4 : 2 | Norsko | ||||
27.5. | 15:15 | A | Švýcarsko | 8 : 1 | Slovensko | ||||
27.5. | 15:15 | B | USA | 4 : 2 | Lotyšsko | ||||
27.5. | 19:15 | A | Švédsko | 2 : 4 | Česko | ||||
27.5. | 19:15 | B | Finsko | 3 : 0 | Itálie | ||||
28.5. | 15:15 | A | Švédsko | 4 : 1 | Velká Británie | ||||
28.5. | 15:15 | B | Kazachstán | 2 : 4 | Kanada | ||||
28.5. | 19:15 | A | Dánsko | 5 : 2 | Bělorusko | ||||
28.5. | 19:15 | B | Lotyšsko | 3 : 4 | SN | Norsko | |||
29.5. | 11:15 | A | Česko | 6 : 1 | Velká Británie | ||||
29.5. | 11:15 | B | Itálie | 3 : 11 | Kazachstán | ||||
29.5. | 15:15 | A | Švýcarsko | 1 : 4 | Rusko | ||||
29.5. | 15:15 | B | Norsko | 1 : 2 | USA | ||||
29.5. | 19:15 | A | Slovensko | 2 : 0 | Dánsko | ||||
29.5. | 19:15 | B | Německo | 1 : 2 | Finsko | ||||
30.5. | 15:15 | A | Bělorusko | 0 : 6 | Švýcarsko | ||||
30.5. | 15:15 | B | Itálie | 1 : 7 | Kanada | ||||
30.5. | 19:15 | A | Švédsko | 3 : 1 | Slovensko | ||||
30.5. | 19:15 | B | Finsko | 3 : 2 | P | Lotyšsko | |||
31.5. | 15:15 | A | Česko | 2 : 1 | SN | Dánsko | |||
31.5. | 15:15 | B | USA | 2 : 0 | Německo | ||||
31.5. | 19:15 | A | Rusko | 3 : 2 | SN | Švédsko | |||
31.5. | 19:15 | B | Norsko | 3 : 1 | Kazachstán | ||||
1.6. | 11:15 | A | Švýcarsko | 6 : 3 | Velká Británie | ||||
1.6. | 11:15 | B | Kanada | 2 : 3 | SN | Finsko | |||
1.6. | 15:15 | A | Slovensko | 3 : 7 | Česko | ||||
1.6. | 15:15 | B | Itálie | 2 : 4 | USA | ||||
1.6. | 19:15 | A | Rusko | 6 : 0 | Bělorusko | ||||
1.6. | 19:15 | B | Německo | 2 : 1 | Lotyšsko | ||||
3.6. | 15:15 |
PLAY OFF |
Rusko | 1 : 2 | P | Kanada | |||
3.6. | 15:15 |
PLAY OFF |
USA | 6 : 1 | Slovensko | ||||
3.6. | 19:15 |
PLAY OFF |
Finsko | 1 : 0 | Česko | ||||
3.6. | 19:15 |
PLAY OFF |
Švýcarsko | 2 : 3 | SN | Německo | |||
5.6. | 13:15 |
PLAY OFF |
USA | 2 : 4 | Kanada | ||||
5.6. | 17:15 |
PLAY OFF |
Finsko | 2 : 1 | Německo | ||||
6.6. | 14:15 |
PLAY OFF |
USA | 6 : 1 | Německo | ||||
6.6. | 19:15 |
PLAY OFF |
Finsko | 2 : 3 | P | Kanada |
Legenda: A, B – skupiny, P - prodloužení, SN - samostatné nájezdy