Předchozí
1 z 5
Další

Bohuslav Matys.

Věř, běž, dokážeš! To je moje heslo, které mě ženě dopředu. Sport je prostě mojí životní láskou. Narodil jsem se v Děčíně, konkrétně v Bynově. S fotbalem jsem začal v Unionu Děčín, kopal jsem také za Lokomotivu, v Modré jsem okusil krajský přebor. Teď hraji v Heřmanově, se kterým chceme zachránit I.B třídu.

Bohuslav Matys.
Strašně mě chytlo běhání, byl jsem vždy ten, co něco organizoval. A tak jsem díky svým přátelům založil Bobo běh, ze kterého se stala charitativní akce, která pomáhala nemocným dětem. Další ročník už jsem předal kamarádovi, zabere to hodně času a na mě toho bylo moc.

Bohuslav Matys.
Krom fotbalu hraji futsal, v Děčíně jsem založil před 11 lety tým El Clasico Bynov, který funguje dodnes, teď nastupuji v Ústí nad Labem za FK Auto Horejsek. Kopu taky sálovku za Turbo Děčín. Třináct let už pískám fotbalové zápasy. Jako rozhodčí jsem nakoukl do krajského přeboru. Ale v poslední době přemýšlím, že s tím praštím. Je to nevděčná práce, navíc jsem se nedávno tak trochu nepohodl se svazem. Uvidíme.

Bohuslav Matys.
Civilním povoláním jsem kuchař. Musím poděkovat všem předešlým zaměstnavatelům, kteří mi dopřáli volné víkendy. Krom vaření jsem si zkusil roli skladníka v děčínském supermarketu. Ale to nebylo to pravé ořechové. Teď vařím v ústecké restauraci, která je blízko fotbalového stadionu.
Minulý rok jsem se přestěhoval z Děčína do Ústí nad Labem za svou přítelkyní. Má tady rodinu. Nedávno jsme měli pětileté výročí, ve společné domácnosti žijeme tři roky.

Bohuslav Matys.
Přítelkyně mě tahá do fitka, milujeme cyklistiku, začali jsme také chodit do tanečních a také jsme začátečníci v salse. Sport mě prostě provází celým životem. A věřím, že mě to jen tak nepustí.