Opět po roce se mohou lidé ve Varnsdorfu těšit na známé osobnosti a spoustu stánků na hřišti u sportovní haly. Slavnosti města Varnsdorf nabídnou den plný hudby, vystoupení a her pro děti.

Slavnosti odstartují ve 14 hodin, kdy se představí country kapela Nonstop. O hodinu později návštěvníkům předvede, co dokáže folklorní soubor Dykyta. Celtic pop-rock skupina Benjamings Clan zahraje od 15.30. Milovníci magic show uvidí zábavné čarování pro děti a dospělé v podání Kouzelníka Čáry Kluka od 16.40. Popová skupina Plujem se představí od 17.20. Akrobaté Stars předvedou acrobatic show od 18.10.

Jedna z hvězd večera, popový zpěvák Ben Cristovao, vystoupí od 19 hodin. Parkouristé z Varnsdorfu ukážou show ve 20.15. Následovat bude vystoupení popové hudební skupiny Monkey Business, a to od 21.30. Fire show Blackout Paradox s názvem Shamaniac předvedou krotitelé ohnivého živlu ve 23 hodin. Nakonec zahraje rockové uskupení Dani Robinson Concept ve 23.40.

Po celý den bude k dipozici bohaté občerstvení, skákací hrad, nafukovací skluzavka, soutěže a hry, ekohrátky pro děti, elektrická čtyřkolka, masáže, kadeřnictví nebo malování na obličej. Vstupné v předprodeji stojí 100 korun, na místě 150 korun, děti do 140 cm zaplatí 10 korun.