Kdy: Od pátku 10. ledna
Kde: Děčínsko

V Děčíně se první letošní ples, který pořádá město, uskuteční už v pátek 10. ledna od 20 hodin na děčínské Střelnici. Návštěvníci si budou moci zatančit za doprovodu Orchestru Ladislava Bareše, hostem plesu bude zpěvačka Monika Absolonová. O taneční vystoupení se postará Taneční škola Bella Danza Děčín. V ceně vstupného 450 korun bude také občerstvení. Vstupenky je možné rezervovat na portálu vstupenkadecin.cz. Hned v sobotu si pomyslné žezlo přebere děčínské gymnázium. Od 20 hodin na Střelnici pořádají ples třídy C4.A a C4.B, které si jako téma připravily elementy. Chybět nebude předtančení ani tombola.

V České Kamenici plesovou sezonu tamní gymnázium přímo zahájí. První ples se tu uskuteční v pátek 10. ledna od 20 hodin v Domě kultury. K poslechu a tanci zahraje kapela Fajn.

Ve Varnsdorfu bude první ples v režii VOŠ, SPŠ a SOŠ služeb a cestovního ruchu. Tématem plesu tříd 4.PGD a 4. MS, v Lidové zahradě od 19 hodin, bude Bohemian Rhapsody. Návštěvníci se mohou těšit na světelnou show, tombolu i půlnoční překvapení. V sobotu zvou ve stejnou dobu na stejném místě na ples třídy 4.VM a 2.PA. Tématem je Párty u Gatsbyho.