Poslední květnový den pořádá septima českokamenického gymnázia Kamenický Majáles 2019. Na studentské akci se ale mohou bavit všichni, kdo mají rádi hudbu, zábavu a oslavy jara. Akce bude zahájena v parku u Mariánské kaple od 16 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na Kabát revival, kapelu Houba, Michala Horáka, Destroyself, taneční skupinu Respect a další.

Od 16 hodin se na pódiu představí studentka kamenického gymnázia Anežka Soukalová, o půl hodiny později bude následovat vystoupení taneční skupiny Respect z Benešova nad Ploučnicí zabývající se různými tanečními styly. V 16.45 se představí moderátor akce Jiří Donát pod pseudonymem Doni & Spack. V 17.45 vystoupí písničkář Michal Horák.

Od 19 hodin si především milovníci tvrdší muziky užijí rockový nářez v podání děčínské partičky Destroyself, která už má za sebou více než čtvrt století vystupování. Kabát revival představí hity od jedné z nejznámějších českých kapel od 20.15. Poslední hudební skupinou, která se představí, budou ústečtí punkeři Houba.

Na místě čeká občerstvení a bohatý program i pro děti, které si zařádí na skákacím hradu nebo si vyzkouší lukostřelbu. Vstupné pro dospělé je 100 korun, pro studenty 60 korun, pro děti do 120 cm 50 korun.