Mají rády vaše děti Kouzelnou školku? Vezměte je za Michalem na hraní do Městského divadla v Děčíně, kde se s dětmi uvidí úplně poprvé.

Kouzelná školka – Michal na hraní bude o tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde, a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky.

Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených a pravidelných diváků. Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech, které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují, co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Vstupenky do přízemí divadla stojí 195 korun, do lože a na balkón 185 korun. Samotné dítě bez doprovodu se v sále může pohybovat pouze od věku 6 let. Do 5 let včetně je nutný doprovod. Od pořízení dvou vstupenek je možné vzít si jedno dítě do dvou let na klín zdarma, od čtyř dvě děti.