Novinkou bude, že vystoupí v restauraci Hotelu POŠTA Děčín.

Tato travesti skupina je v našem městě již známá a populární. Na jejich vystoupení přichází pravidelní i noví diváci. Výpravné kostýmy, make up, paruky, boty na vysokých podpatcích, světla, hudba, to jsou hlavní aspekty jejich vystoupení a výsledkem je zcela určitě dobrá zábava a bouřlivý potlesk publika. 23. března v 19 hodin představí svůj nový program nazvaný „Best of Scandalladies" a v jeho průběhu uvidíme i novou tvář skupiny, STACEY LYN GOLD. Ti, kteří ještě vystoupení skupiny neviděli, se mohou podívat na jejich stránky na Facebooku a na internetu www.scandalladies.eu, kde jsou videa z vystoupení i komentáře diváků. Skupina, která běžně napodobuje Tinu Turner, Madonnu, Lady Gaga, Helenu Vondráčkovou, Allu Pugačevu a mnoho dalších, si pro Děčín připravila zcela ojedinělé vystoupení, výběr toho nejlepšího, co za dlouhou dobu svého působení předvádí.

Myslím, že se máme na co těšit. Vstupné na představení je 180 korun a předprodej je zajištěn v recepci hotelu Pošta Děčín. Další informace a rezervace na telefonním čísle 412 511 544.
Autor: J. Lysák

Soutěž: Vyhrajte vstupenky!
Chcete jít v Děčíně na vystoupení skupiny Scandalladies zdarma? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a vyhrát v losování volné vstupenky!

Otázka: Jaké národnosti je zpěvačka Madonna, kterou skupina běžně napodobuje?

Odpovědi posílejte na email: decinsky@denik.cz, a to nejpozději do 20. března 2013 do 12 hodin. Připojte i vaše telefonní číslo.