SOUTĚŽTE O PROCEDURU ZDARMA…OTÁZKU NALEZNETE DOLE

Oblíbené slevové portály nás denně zaplavují hubnoucími procedurami s nevyluštitelnými názvy. Výsledky některých jsou skutečně úžasné, mnoho lidí je ale také zklamáno.

Jak se bezpečně zorientovat, vybrat nejvhodnější možnost právě pro vás a nenaletět marketingovým trikům poradí Lucie Otradovská, masérka a certifikovaná poradkyně z Boletic u Děčína.

„Produktů je na trhu čím dál více a všechny slibují okamžité řešení nadváhy během jedné procedury. Tak snadné to samozřejmě není,“ předem upozorňuje Lucie.

„Pokud si vyberete konkrétní salon i proceduru, měli byste očekávat profesionální přístup a vypracování podrobného dotazníku o vašem zdravotním stavu. Všechny metody nejsou však vhodné pro každého. Pokud například toužíte po plochém bříšku po porodu, musíte přijít v době, kdy už nekojíte.“
Ani pokud člověk splní všechny zdravotní podmínky, neznamená to, že ze salonu odejde štíhlejší.

Lucie Otradovská
V Sídlišti 386, Děčín – Boletice
www.liposukce–decin.cz
Tel: 606 067 375
Vzdělání: masér - sportovní a rekondiční masáže, certifikát - Lymfa a mízní soustava člověka, Celulitida
Spolupracovala s: Relax Academy s.r.o., Stanislavova 40, Znojmo, pan Tomáš Dvořák

„Opatrná bych byla v případě některých zábalů, které mají mít okamžitý detoxikační a zeštíhlující efekt. Ze zkušenosti se shoduji s řadou odborníků na tom, že se nejedná o úbytek tuku, ale pouze o odvodnění organismu. Člověk sice odchází z takové procedury štíhlejší, radost mu ale vydrží pouze pár dní,“ vysvětluje.

„Skepse z nových metod a technologií ale rozhodně není na místě. Rukama mi prošly desítky spokojených klientů, kteří ztratili centimetry a získali sebedůvěru. Ceny jsou navíc také stále příznivější. Ošetření metodou kavitace, které dříve stálo kolem pěti tisíc dnes pořídíte v řádu stokorun,“ vlévá naději do žil Lucie Otradovská. Racionálně uvažujícímu člověku se ale nechce věřit, že by se mohl zbavit přebytečného tuku a celulitidy bez diet a namáhavého cvičení. Zní to totiž jako kouzlo.

„Kouzlo to není,“ směje se Lucie. „Principem kavitace je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla,“ vysvětluje jednoduše.
Kavitace nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat.

„Jediným nepohodlím je chvilkové zrudnutí kůže a trochu protivný zvuk,“ uklidňuje Otradovská.

„Počítat musí klient s tím, že pokud neodstraní příčiny své nadváhy, bude muset sérii ošetření opakovat alespoň dvakrát ročně. Pokud o sebe bude pečovat a dodržovat pitný režim, s výsledky bude rozhodně spokojen. Vrací se ke mně i mnoho těch, kteří vyzkoušeli jiné metody a byli zklamaní. Výsledek je individuální, ale účinek proti celulitidě a striím je v podstatě zaručen,“ ujišťuje Lucie.

Soutěž.