K tomu na pódiu mezinárodní kapela 
s vokalistkami, přední český smyčcový M. Nostitz Quartet, 
a navíc děčínský dětský pěvecký sbor Kvítek. Tak bude vypadat koncertní zastávka Vánočního turné zpěváka Janka Ledeckého v Děčíně. Ve zdejším Společenském domě Střelnice vystoupí v pátek 26. prosince od 19.00 hodin.

Šnůra vánočních vystoupení, kterou někdejší frontman Žentouru pravidelně vyprodává už od roku 1996, letos nese podtitul Všichni dobří andělé. To je zároveň i název nového alba duetů Janka Ledeckého, na které pozval umělce jako jsou Ivan Hlas, Ivana Chýlková, Peter Nagy, Dasha, Jožo Ráž, Marta Jandová, Marek Ztracený, Lucie Vondráčková nebo Petr Kolář. A právě některý z těchto hostů se objeví vždy na jedné ze zastávek turné. Konkrétně v Děčíně to bude Marek Ztracený.

Vánoční turné Janka Ledeckého už osmnáctým rokem nabízí sérii koncertů s pravou sváteční atmosférou. Ani letošní rok se tradice nezmění.

„Janka doprovodí přední české smyčcové kvarteto M. Nostitz Quartet a jeho hudební kolegové, rocker Štěpán Smetáček a Dave Mendéz. Kromě vánočních písní a hitů zazní i několik písní od zahraničních autorů, ke kterým Janek chová úctu, jako jsou Bob Dylan, Sting a další," popisuje promotérka koncertu Hana Petřinová.

Zpestřením každého vystoupení bude doprovod místního dětského sboru, v tomto případě mladých zpěváků 
z dětského pěveckého sboru Kvítek.

„Poprvé jsem dětský sbor zkusil pozvat před několika lety. Dává to tomu koncertu moment autentičnosti a zároveň překvapení i pro nás. Nikdy nevíme, na co máme být připraveni," popisuje Janek Ledecký, který nedávno vydal novou kolekci dvanácti písniček s názvem Všichni dobří andělé (BrainZone).

Jde o album duetů, vydané po devíti letech od předchozí řadové desky. Právě písničky z desky, ke které obal dělal Ledeckého syn Jonáš, zazní i na Vánočním turné.