DĚČÍN
Kino Sněžník
od 9.30
Na vlastní nebezpečí

dobrodružný Režie: Filip Renč Hrají: Jiří Langmajer, Filip Blažek. Miroslav Krobot, Lucia Siposová, Václaw Jiráček, aj. Vzrušující souboj s divokým přírodním živlem, samozvanými strážci zákona i hranicemi vlastních možností. Zpočátku se zdá, že výlet na divokou vodu bude veliká legrace a jediné vzrušení přinese lehká outdorová erotika. Chyba lávky.Repríza širokoúhlého filmu Česká Republika/Rumunsko. Dolby stereo. Délka cca 92 min.od 20.00
27 šatů
Romantický/komedie Režie: Anne Fletcher. Hrají: Katherine Heigl, Malin Akerman, James Marsden, Edward Burns, Judy Greer, aj. Jane byla již 27 krát na svatbě, vždy však jen jako družička. Je zamilovaná do svého šéfa, ale když zjistí, že sestra se za něj vdává, zhoutí se jí svět. Premiéra amerického širokoúhlého filmu s titulky. Mládeži přístupno. Dolby stereo, délka filmu cca 107 min. Vstupné: 65,- Kč

SYNAGOGA DĚČÍN
Do konce června je k vidění v děčínské synagoze výstava obrazů,kreseb a skla děčínského výtvarníka Jana Pražana a keramika Michala Špory.
Výstava je prodejní.

ZÁMEK DĚČÍN
Třetí ročník výtvarného salonu artczech.com, který se tradičně koná v prostorách děčínského zámku. Salonu se účastní na tři desítky umělců nejen z České republiky, představuje se tu široké spektrum uměleckých směrů. Výstava je zčásti prodejní.

ŠLUKNOV
od 18.3
0
Bobule
Letní komedie, která nás zavede na moravské vinice, je příběhem dvou kamarádů Honzy a Jirky. Honza je typický městský floutek. Jeho kámoš Jirka je podvodníček, který moc rozumu nepobral, ale má jednu skvělou vlastnost. Umí geniálně oblbnout ženský. Právě toho oba využívají při svých podvodech. Kšeftují s byty, auty a vůbec se vším, co se právě namane. Jednoho dne se Honza dozví, že jeho moravský děda, kterého dlouho neviděl, je vážně nemocný. Tato zpráva vytrhne Honzu ze zajetých kolejí a rozhodne se splnit dědovi jeho životní sen. Zajistí mu dovolenou snů a aniž to tuší, splní si tím i svůj sen. Najde to, co dlouho hledal a po čem toužil. Žánr: komedie.


.