Jejich hosté tentokrát propojili svět showbyznysu a politiky a novinařiny. Pozvání do Děčína totiž přijal herec, muzikant a režisér Vojta Kotek a Jindřich Šídlo. Toho mohou lidé znát například z televize Seznam, kde vytváří satirický pořad Šťastné pondělí, který si bere na paškál především politiky.

Šídlo zavzpomínal například na cestu po Latinské Americe, kde mu tehdejší premiér Mirek Topolánek v Limě řekl, že dál nepoletí. „Křičel na mne, že z něj dělám překupníka se stíhačkami,“ popsal Šídlo jeden ze svých zážitků s českými politiky.

Topolánek se do něj opřel poté, co vydal článek o tom, že se snaží prodat při cestě stíhačky L159, což mu řekl tehdejší náměstek ministra obrany Martin Barták.

„Při natáčení Snowboarďáků jsme si připadali, že dělám těžkejunderground. Když jsme pak viděli, jaký to mělo úspěch v kině, bylo nám jasné, že to žádnej underground nebude,“ vzpomínal na svůj první velký film Vojta Kotek. Další díl moderátoři Bureš a Kettner připravují na prosinec. Kdo bude jejich hosty zatím nechtějí prozradit.