Všem příznivcům dobré country muziky a bluegrassu je na pátek 19. prosince připraven již XIV. ročník velkého country a bluegrassového koncertu. Hudební události, jejíž výtěžek z vybraného vstupného obdrží opět děti z Dětského domova na Severní Terase.

S Modrýma očima

„Jak se již stalo za uplynulé roky pěknou tradicí, příznivci žánru se sejdou v ústeckém Národním domě. Páteční koncert tu začíná v 19.00," řekl Deníku Jan Moucha, hudebník a člen pořádající domácí bluegrassové skupiny Blue Eyes. Možná tu návštěvníci i letos dostanou dárky od šikovných děti z domova jako roky předchozí.

A Jan Moucha, který je také hudební manager, zpěvák a kytarista, doplnil: „Tato dnes již tradiční charitativní akce v uplynulých třinácti letech přivítala mnoho významných skupin a interpretů. Z mnohých můžeme vzpomenout třeba na Taxmeny, Pacifik, Poutníky či Věru Martinovou…"

Vážím si Rangers

„Moc si vážím toho, že v letošním roce přijala pozvání skupina Rangers Band. A tak se diváci mohou těšit na písně legendárních Rangers a Plavců. Rangers band však zahraje také zcela nové písničky. Ovšem, budou to ty, které jsem od nich slyšel letos na festivalu Porta a jsou opravdu moc pěkné," slíbil.

Na charitativním koncertu kromě skupiny Rangers Band vystoupí ještě domácí Blue Eyes a též skupina New Rebels z Kladna. Kromě kvalitní muziky se diváci dále mohou těšit na spoustu legrace a slosovatelné dárky.

Kam jít pro lístky

Vstupenky na koncert již nabízí v předprodeji pokladna Kulturního domu v Ústí a též Cukrárna Barborka. Budou ale také k mání přímo v Národním domě v Ústí v den konání koncertu.