„Řekl bych, že jsme měli celý zápas navrch. Rozhodnuto mělo být po první třetině, ale díky lekci z produktivity ze strany soupeře to bylo 1:1,“ uvedl vedoucí týmu Radek Hron.

Na začátku druhé třetiny pak hosté dohrávali přesilovku a dostali se do vedení 2:1. „Následně jsme Niesky zatlačili a otočili na 3:2,“ připomněl Hron. Zajímavý zápas pokračoval, hosté opět vyrovnali a ve třetí třetině šli dokonce do vedení. „My neproměnili spoustu šancí. V závěru jsme ale měli tlak a třemi góly zápas otočili. Na konci pak hosté, kteří hráli v šesti bez brankáře, upravili na konečných 6:5,“ konstatoval.

Co je tak potřeba v sezóně zlepšit? „Musíme zapracovat na soustředění se na samotnou hru. Nesmíme prostě tak jančit. Myslím si, že fyzicky jsme na tom asi nejlíp za celou dobu, co jsem u týmu. Pomohlo i soustředění v Litoměřicích, které uspořádal jeden z hráčů, konkrétně Fery Prokop. Pevně věřím v sílu mužstva, jehož dres teď zdobí Viking,“ dodal Radek Hron.

Nejbližší program HC Varnsdorf: Neděle, 27. září (D) Turnov, Pondělí, 28. září (V) Slavoj Liberec, Sobota, 10. října (D) Česká Lípa.