HC Děčín – IHC Písek 2:3 p.p. (1:0, 0:1, 1:1 – 0:1).

Prvních deset minut hostující tým svému hostiteli příliš puk nepůjčoval a dokazoval roli papírového favorita. Domácí hráli až s očividným respektem k soupeři a za to, že se kóre neměnilo mohou poděkovat jistým zákrokům v poslední době velmi jistě chytajícímu Zikmundovi.Ve 13. minutě pak stáli při domácích všichni svatí, když puk prošel přes výstroj Zikmunda, ale zastavil se přesně na brankové čáře odkud ho dopravili obránci do bezpečí.Pak se to to na dlouho zlomilo. Domácí začali hrát svůj hokej a dlouho, předlouho byli daleko lepším celkem. Jejich převaha vyústila již v první části, kdy v 15. minutě využil svým důrazem před brankou po třinácti vteřinách přesilovku Gergel.

Děčín byl lepším celkem i ve druhé části, ovšem neproměnil několik velice dobrých příležitostí a udělal jednu hrubku, kterou využil Vondřich. Do závěrečné části se tak šlo za nerozhodného stavu. Ve třetí třetině nejprve po Vondřichově šťastně tečované střele šli do vedení hosté, aby v 52. minutě využil po Tomečkově přihrávce přesilovku Postl. Utkání tak dospělo do nerozhodného konce a v prodloužení šlo o prémiový druhý bod. Ten si nakonec připsali hosté, kteří v Děčíně zanechali ten nejlepší dojem. K velice dobré úrovni utkání pak přispěli i domácí hráči, kteří ukázali, že rozhodně mají na to, aby patřili do nejvyšších pater tabulky.

Branky: 15. Gergel, 52. Postl – 35. a 46. Vondřich, 63. Hovora. Vyloučení 5:8. Využití 2:1. Před 240 diváky řídil Dundr.

HC Děčín: Zikmund – Bedan, Stezka – M. Luka, Sádovský – Mizera, Mouka – Postl, Gergel, Tomeček – O. Luka, Štverák, Filipovský – Chvátal, Kratochvíl, Hříbal – Šnajdr. Trenér V. Borůvka.