Nejlepší část zápasu předvedl Děčín, i díky skvělému Petráskovi v brance, ve druhé třetině. Tu vyhrál 1:0 a dostal se Příbrami na dostřel jediné branky. Jenže v poslední části hry domácí odskočili rychle na dvoubrankový rozdíl a žádné drama nepřipustili. 

„Měli jsme špatný vstup do utkání a jen díky Petymu (Michael Petrásek) jsme byli schopni se udržet na dostřel Příbrami. Do druhé třetiny jsme vstoupili tak, jak bychom chtěli hrát, nicméně jsme nevyužili šance, které jsme měli, soupeř nás potrestal za každou naší chybu a zaslouženě vyhrál. Věřím, že tyto těžké zápasy se soupeři z první trojky nám pomůžou a ukázaly nám, jak na tom jsme. Kluci si dokázali, že můžou držet krok s každým týmem a víme, na čem musíme pracovat," řekl David Švagrovský, kouč HC Děčín. 

HC Příbram – HC Děčín 6:3 (3:1, 0:1, 3:1)

Branky a asistence: 2. Krejčí (Kafka, Dragoun), 5. Kafka (Dragoun, Havlín), 18. Havlín (Krejčí, Kafka), 43. Pinkas (Pětník, Havelka), 52. Jelínek (Bečvář), 60. Hasman (Kolda, Havlín) – 7. Nezbeda (Brož, Tůma), 38. Zedek (Nezbeda, Tůma), 59. Tůma (Zedek, Faigl).

Děčín: M. Petrásek (Lavinger) – Brož (A), Bartoň, Kučera, Zedek, Starý, Kaltenböck – Tůma (A), Nezbeda, Faigl (C) – Sýkora, Jursa, Černý – Smola, Parshakov, Macek – Fojt, Chovanec.