HC Děčín – KLášterec n. N. 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)

Utkání začalo pro domácí až nečekaně výborně. Již ve 28. vteřině vyslal od modré tvrdou střelu Bedan, před brankou tečoval gumový projektil Tomeček a Děčín vedl 1:0. Nedlouho poté měli možnost hosté vyrovnat, mladý brankář Pošusta, který je v Děčíně na zkoušku z Litvínova, si ale se samostatným nájezdem poradil. Ještě lépe si vedl v polovině sedmé minuty, kdy akrobatickým zákrokem zlikvidoval již téměř jasný gól. Klášterec se dočkal až v 11. minutě, kdy Hartman využil pohotovou dorážkou přesilovku. Děčín pak měl ve 14. minutě výhodu přesilovky pět na tři, která trvala padesát vteřin, i přes několik dobrých šancí z ní ale gól nevytěžil.

Druhá část byla o něco poklidnější a vzruch přinesly pouze dva momenty. Nejprve Postl vybojoval ve 30. minutě díky svému výbornému bruslení puk, ujel a nadvakrát překonal brankáře Damaška. Hosté ale opět dokázali odpovědět. Nejprve Děčín podržel dvakrát brankář Pošusta, na perfektně provedený blafák uniknuvšího Nováka ve 35. minutě už ale stačit nemohl.

Poslední část začala lépe pro Klášterec, který se poprvé v utkání ujal ve 43. minutě vedení. To si domácí neodpustili hrubku v rozehrávce v útočné třetině, puku se zmocnil Krpensklý a svůj únik zakončil přesnou střelou do šibenice. Zaslouženou remízu pak zařídil v 55. minutě zkušený Gergel kterému ideálně před branku nahrál jeden ze soupeřových zadáků.

Branky: 1. Tomeček, 30. Postl, 55. Gergel – 11. Hartman, 35. Novák, 44. Krpenský. Vyloučení 8:11. Využití 0:1. Před 180 diváky řídil Luczków.

HC Děčín: Pošusta – M. Luka, Bedan – Marek, Mizera – Vedral, Hanousek – Postl, Gergel, Tomeček – Gottfried, Kratochvíl, Chvátal – Hříbal, Matejčík, Lassig. Trenér M. Mach.