Domácí rozhodně chtěli „roudnický debakl“ napravit a udržet se tak bodově na dostřel středu tabulky. V opačném případě už by se zařadili s větším bodovým mankem mezi poslední čtyři týmy.

HC Děčín – HC Řisuty 1:2 pp (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1)

V první třetině se hrál svižný hokej se šancemi na obou stranách. Skóre se měnilo pouze jednou a zasloužil se o to pohotovou střelou děčínský kapitán Filipovský. Hned na začátku druhé části vyrovnal šťastnou střelou z úhlu Procházka a pak se obraz hry opět neměnil. Z několika šancí už neuhodilo a do posledního dějství se nastupovalo za nerozhodného stavu 1:1.

V poslední třetině se hrálo nadále velmi vyrovnané utkání a gól tentokrát nepadl ani na jedné straně. Následovalo tedy prodloužení. V tom to dlouho vypadalo, že dojde dokonce až na samostatné nájezdy. Necelou minutu před jeho koncem se však po nenápadném útoku dostal k puku Čermák, který rozhodl o tom, že druhý, prémiový bod poputuje do Řisut.

Branky: 8. Filipovský – 22. Procházka, 65. Čermák. 240 diváků, vyloučení 2:4, bez využití, řídil Würtherle.

HC Děčín: Wegert – Štěpánek, Stezka – Kaltenböck, Marek – Dvořák, Mouka – Filipovský, Oliverius, Chvátal – Havlíček, Myšík, Chládek – Stibor, Šnajdr, Drnec – Řídel. Trenéři Havlík a Bedan.