Na postu hlavního trenéra končí Aleš Havlík, nahrazuje ho Karel Chládek.

„Mohu potvrdit, že novým trenérem je Karel Chládek. Naposledy trénoval juniory v Ústí nad Labem. Před patnácti let hrával dokonce i za náš klub, takže nepřichází člověk, který by to tady neznal,“ sdělil Deníku manažer HC Děčín Jan Havlíček.

Důvody skončení Aleše Havlíka plynou zřejmě z časových důvodů. „Aleš se rozhodl, že by chtěl trénovat pouze jednu kategorii. Zůstává tedy u našich mládežnických celků. Na postu asistenta končí také Karel Bedan,“ doplnil další informace Havlíček.

Hráči už podstupují nepopulární suchou přípravu, změny v hráčském kádru neregistrujeme. „V tomto ohledu zatím nic nového. Skončil vlastně Jiří Štverák. Trénuje se pětkrát týdně na různých sportovištích,“ dodal manažer HC Děčín.

Karel Chládek zatím neměl moc času na předčasné závěry. „U mužstva jsem deset dní, hodně kluků tady samozřejmě znám. Už při baráži Ústí – Ml. Boleslav jsem jednal s Honzou Havlíčkem. S týmem se dá pracovat a já se těším, že dosáhneme dobrých výsledků. Nějaké přesné cíle po mne nechtějte, to si necháme na srpen,“ s úsměvem přiznal nový trenér HC Děčín Karel Chládek