„Vždy je co zlepšovat, ale je pravda, že jsme se chtěli před sezonou pohybovat někde okolo středu tabulky, takže zatím plníme plán," přiznal Hašek.

Jardo, zápas proti Klatovům jste rozhodl vteřinu před koncem. Jak se celá gólová situace seběhla?

Spíše to bylo dílem náhody. Viděl jsem, že zbývá jen pár vteřin a snažil jsem se trefit branku. Oli (Michal Oliverius) zaclonil brankáři a ten nic neviděl. Pak přišla jen úleva a radost.

Měl jste vůbec tušení, kolik vteřin zbývá do konce?

Ano, věděl jsem kolik zbývá času. Proto ta střela byla spíše z nouze. Každý hráč občas potřebuje i trošku štěstí a já ho měl.

Podruhé v řadě jste porazili Klatovy, dohromady vám tento soupeř dal dvě branky. Slušná práce, ne?

S defenzivou jsme všeobecně celkem spokojeni, ovšem potřebovali bychom zapracovat na ofenzivě. Dáváme málo branek.

Zatím jste na pátém místě…

Já nejsem nikdy spokojený (smích). Vždy je co zlepšovat, ale je pravda, že jsme se chtěli před sezonou pohybovat někde okolo středu tabulky, takže zatím plníme plán.

Při zranění několika hráčů jste společně s Danem Volrábem někdy odehráli i půl zápasu. Jak náročné to pro vás bylo?

Vytíženost mi rozhodně nevadí, je to lepší, než hrát málo, ale pravdou je, že ke konci zápasu už hráč v mém věku tu únavu trochu cítí.

Jak se pracuje pod novým trenérem?

Neřekl bych, že trénujeme nějak více než v minulých letech. Ale rozhodně samotné hře dává trenér hlavně řád a systém. A je to znát nejvíce na té defenzivě.

Nechybí vám při domácích zápasech přeci jen více fanoušků?

Když objíždíme ostatní stadiony a vidím kolik lidí chodí jinde, tak jsem hrdý na naše fanoušky. Samozřejmě bych byl rád, kdyby jich chodilo více. Vím, že to závisí i na našich výkonech!

Teď jedete na Kobru, což je velmi silný soupeř. Máte na něj nějaký recept?

Kobra je letos velice silný soupeř. Mají velké a silové hráče, což na jejich maličkém hřišti bude na nás platit. Pojedeme bojovat a uvidím, na co to bude stačit.

Jak se vám osobně líbí nový model druhé ligy?

Zpočátku jsem byl dost skeptický k novému modelu. Teď s odstupem času však musím konstatovat, že to byl dobrý krok. Tabulka je velmi vyrovnaná, každý může porazit každého.