V České Lípě se konal turnaj pátých tříd. Kromě HC Děčín se turnaje zúčastnily týmy HC Bílý Tygři Liberec, HC Česká Lípa a HC Frýdlant. Po výhrách 9:1 nad Českou Lípou a 15:2 nad Frýdlantem bylo jasné, že poslední zápas proti Liberci bude soubojem o první místo. Po vyrovnaném a nadějném začátku však Liberec ukázal svoji kvalitu a nakonec zápas vyhrál 13:4. Děčínští medvědi tak obsadili velmi hezké druhé místo a všem hráčům patří obrovské díky za reprezentaci svého klubu. 

Sestava: Drobúl - Hercík, Hubený, Panoška, Nádvorník, Matoušek, Šejc, Nygrýn, Kubíska, Hašek, Koval.

Na děčínském zimním stadionu se konal turnaj 4. tříd v hokeji na polovinu hřiště pro týmy A a B. V Děčíně se potkaly týmy Bílí Tygři Liberec, Stadion Litoměřice, Slovan Ústí n. L. a domácí HC Děčín. Hrálo se ve dvou skupinách na sobě nezávislých stylem každý s každým.

Čtvrťáci na domácím ledě první a druzí.Čtvrťáci na domácím ledě první a druzí.Zdroj: Zdroj: HC DěčínK vidění byl pohledný hokej plný bruslení, kombinace, přesného zakončování a výborných výkonů brankářů - zkrátka všeho, co koření dobrého hokeje obsahuje. Tým B po vítězství nad Litoměřicemi, těsnou prohrou s Libercem a vítězstvím nad Ústím bral druhé místo a stříbrné medaile. Tým A po vítěztví nad všemi třemi soupeři bral první místo a zlaté medaile ve své skupině. 

HC Děčín reprezentovali: Štěpán Čtvrtník, Jakub Tomášek - Hašek David, Koucký Miroslav, Koval Jaroslav, Kubíska Matěj, Kukla Patrik, Linhart David, Luka Dominik, Nygrýn Nicolas, Otradovský Tomáš, Patrman Richard, Polák Lukáš, Procházka Tomáš, Rosenbaum Jakub, Růžička Ondřej, Sadílek Marek, Sanktus Matěj, Šejc Jakub, Štěpánek Jan.

Zdroj: HC Děčín