Zápasy mají něco společného. Třeba velmi špatnou střeleckou potenci. Medvědi v posledních třech duelech dali pouhé čtyři branky. To je sakra málo, na body to prostě nemůže stačit. V posledních dvou venkovních utkání Děčín držel dlouho naděje na bodový zisk. Posuďte sami. Ve Dvoře Králové vedl ještě v 56. minutě 1:0, nakonec ale prohrál. Na půdě prvních Letňan to bylo ještě v 39. minutě 1:1, jenže pak už stříleli branky jenom domácí.

Severočeši jsou tak po čtyřech kolech na šestém místě. Mají sice třetí nejlepší obranu, ale také nejhorší útok v druholigové skupině Sever.

V sobotu 2. října hraje Děčín doma, když od 18 hodin hostí Vlky z Jablonce nad Nisou.

HC Letci Letňany - HC Děčín 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 15. Pejchal (Poul, Fiala), 39. Arnošt (Pohl), 47. Kastner (Hozák), 56. Hlaváč (Fiala) – 18. Šeliga. R: Glanc – Schopf, Dědek. Vyloučení: 3:1. Bez využití:

HC Děčín: Lavinger (21. Sklíba) – Arnold, Mareš, Loukota, Stuchlý, Kaltenböck, Černohorský, V. Tůma – O. Sýkora, Šeliga, Fojt – Zajan, Janoušek, J. Tůma – Volráb, Petráš, Faigl – Hruška. Trenér: Kýhos.