Na ledě se o hráče starala vždy pětice trenérů a trenér brankářů, na suchu se o dopolední program staral někdejší hráč HC Děčín Daniel Došlý, odpolední program vyplňovali trenéři z jiných sportů, jako je box (Václav Němeček a Václav Polák) nebo aerobic (Jitka Jirušová). Pro odpočinek a zpestření celého týdne jsme využili i děčínský aquapark, kde se hráči pořádně vyřádili. Na závěr každého týdne měli hráči možnost vyzkoušet si pomůcky z tréninkové centra HFL, jako je například radar na měření rychlosti střelby nebo radar na měření času bruslení.

Nutno podotknout, že hokejová škola nebyla pouze pro děti, ale i hráče hobby hokeje a hráčky ženského hokeje; tato skupina ve večerních hodinách trénovala pod dohledem trenérů hokejové školy. Nadšení a přístup hráčů k tréninku byl vynikající.

Na hokejovou školu přijalo pozvání také několik zajímavých hostů. Na ledě byl s dětmi patron školy Petr Tenkrát, brankář NHL Michal Neuvirth, hráč NHL Jiří Tlustý, extraligový hráči Michal Trávníček, Karel Kubát, Robin Hanzl, Michael Petrásek a Václav Pletka.

„Na závěr bychom chtěli velice poděkovat všem trenérům, vychovatelům a lidem, kteří se podíleli na organizaci celého kempu, v neposlední řadě pak sponzorům, jimiž jsou Město Děčín, Chemotex, Ing. Valdemar Grešík, Polabské Mlékárny, a.s., Helena Hanzlová, He-Fi pekařství," pravil Martin Pošusta z HC Děčín.