Sokolov – HC Děčín 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)

Utkání se mělo původně hrát až v březnu, domácí celek ale bude od začátku tohoto měsíce rekonstruovat stadion a tak požádal o přeložení zápasu. hrálo se tedy ve středu 11. února. Zápas odstartovalo vyloučení hostujícího O. Luky za vysokou hůl a následným využitím z hole Slámy. Děčín však oplácel stejnou mincí. V 6. minutě využil první děčínskou přesilovku právě předchozí hříšník O. Luka, který tak svůj trest skvěle odčinil. O dvě minuty později předvedli hosté velice pohlednou kombinaci na jejímž konci byla přihrávka Bedana na Hauera a hosté rázem vedli. Ale jen sedm minut. V 15. minutě totiž propálil vše co mu stálo v cestě domácí Kunrt, který tak využil přesilovku 5 na 3.

ve druhé části se hrálo zpočátku opatrně bez výraznějších šancí. Poprvé pak udeřili hosté. Nová děčínská akvizice, slovenský reprezentant v mládežnických kategoriích Kentoš přihrál Moukovi a ten využil ve 27. minutě přesilovku. O dvě minuty později však dostal hodně prostoru před Zámostného brankou Veverka a ukázkovým blafákem vyrovnal. Jenže neuběhly ani další dvě minuty, Gergel přihrál Štverákovi a ten využil další přesilovku. Do kabin se tak na druhou přestávku odcházelo za jednobrankového vedení Děčína.

Hosté měli v úvodu druhé části ideální příležitost ke zvýšení svého vedení. Více jak minutovou přesilovku pět na tři ale nevyužili. Udeřili až v 51. minutě, kdy Gergelovi přihrál Brož a Děčín vedl o dvě branky. O dvě minuty později mohli snížit domácí, ovšem Stezka byl proti, ve dvojnásobném oslabení ujel a po samostatné akci vstřelil šestý gól Děčína. To se hned tak nevidí.

Domácí se nenechali zahanbit a dvě minuty před koncem upravil na konečných 4:6 také ve vlastním oslabení (ale jen o jednoho muže) sokolovský Nový.

Branky: 2. Sláma, 15. Kunrt, 29. veverka, 58. Nový – 6. O. Luka, 8. Hauer, 27. Mouka, 31. Štverák, 51. Gergel, 53. stezka. vyloučení 1:9. Využití 2:3. Oslabení 1:1. Před 400 diváky řídil Florian.HC Děčín: Zámostný – Bedan, Stezka, Marek, Mizera, Sádovský, Brož, Saska, Mouka, Gergel, Kentoš, Filipovský, štverák, Luka, Chvátal, Vopálka, Hauer, Lehký, Šohaj. Trenér Borůvka.