Doposud odehrál HC Děčín dva zápasy. V Klášterci nad Ohří prohrál 5:2 a na svém ledě pak podlehl litoměřickému Stadionu ještě o jeden gól větším rozdílem 6:2.

Jablonec n. N. – HC Děčín

5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Hostující obrana vyrobila hned v úvodu utkání hrubku za vlastní brankou a domácí poprvé trestali. Vlci pak ještě dokázali využít v první třetině přesilovku a o první přestávce měli dvoubrankový náskok.

Druhá část už byla zcela vyrovnaná a hosté z Děčína měli dvě obrovské možnosti, ale ani Češka a ani Štverák trestná střílení neproměnili a tak tuto část vyhráli opět domácí, kteří rozvlnili síť jednou.

Vyrovnaný souboj pokračoval i v posledním dějství, ve kterém nejprve domácí zvýšili na čtyřbrankový rozdíl, aby pět minut před koncem zaznamenal čestný úspěch hostů O. Luka. Poslední slovo ale měli domácí, kteří pátým gólem stanovili konečný účet zápasu.

HC Děčín: Zámostný – Loučka, Kuncl, Saska, Marek, Mlejnek, Stezka – Filipovský, Štverák, Češka – Hříbal, Mouka, O. Luka – Havlíček, Šohaj, Stibor – Vejr, Horáček.