HC Most – HC Děčín 8:2 (1:1, 2:1, 5:0)

Zatímco první vzájemný duel skončil na děčínském ledě přijatelným skóre 4:2 pro mostecký tým, úterní zápas na ledě favorita vyzněl, díky kolapsu hostů v poslední části, zcela jasně pro domácí. Děčín se ujal vedení, kdy již ve 4. minutě otevřel skóre Marcel Tomeček po přihrávce Lukáše Gergela a Martina Postla. Domácí však stačili do konce třetiny ještě vyrovnat z hole Jana Bauera.

I ve druhé třetině byla hra velice vyrovnaná. Nejprve ve 25. minutě poslal do vedení Most Tomáš Urban, ale o několik minut později vyrovnal Petr Sádovský při přesilové hře dorážkou po střele Jiřího Štveráka. Těsně před koncem třetiny vystihl špatnou rozehrávku Jiřího Volfa Jan Nedrda, a tak se šlo do podruhé kabin za stavu 3:2.

Ve třetí třetině dominovali jasně domácí, kteří ovládli zbytek zápasu a prosazovali se bohužel i střelecky. Třetí třetinu porazil Most Děčín jasně 5:0 a upravil tak skóre na konečných 8:2 ve svůj prospěch.

Branky asistence: 19. Bauer Jan (Zíma, Nosek), 25. Urban (Havlůj), 36. Nedrda, 44. Poživil (Šafařík, Bauer Jakub), 46. Vrtek (Zaťovič), 51. Bauer Jan (Martínek, Heinisch), 54. Budinský (Poživil, Bauer Jakub), 60. Vrtek (Nekvinda, Zaťovič) – 4. Tomeček (Gergel, Postl), 32. Sádovský (Štverák, Filipovský). Rozhodčí: Barna – Stulák, Hauser.

HC Most: Melichar (Závorka) – Martínek, Nosek, Hlubuček, Charousek, Schmidt, Poživil, Lomička – Zíma, Heinisch, Jakub Bauer – Jan Bauer, Budinský, Zaťovič – Vrtek, Nekvinda, Havlůj – Nedrda, Urban, Šafařík

HC Děčín: Volf (Pošusta) – Mouka, Luka M., Mizera, Sádovský, Hanousek, Vedral – Tomeček, Gergel, Postl – Filipovský, Štverák, Luka O. – Chvátal, Myšík, Matějčík