Od posledního utkání se střelecká úspěšnost děčínských hokejistek rapidně zvýšila, a tak v Praze naplno potvrdily roli favorita. Souhra dua Hrdá - Forejtová, podepřená aktivitou mladičké Rocheltové, týmu z Prahy asi nedá spát. Přesto se domácí hráčky nenechaly odradit a snažily alespoň o čestný úspěch, když už na zvrat utkání nemohly pomýšlet.

Dvě a půl minuty před koncem se jim nakonec podařilo vsítit kýženou branku a děčínskou brankářku Seidlovou tak připravily o čisté konto. Radost z vysoké výhry však Děčínu zůstala. Jasným lídrem byla Dominika Forejtová, která si připsala devět kanadských bodů (4+5) a měla tak podíl na všech děčínských brankách.

V sobotu 26. 9. hrají děčínské hokejistky od 14:30 doma proti HC Lovosice.

HC Kobra Praha - HC Děčín 1:9 (0:3; 0:3; 1:3)

Branky: 58. Prošková (Václavíková, Nebeská) - 4. Hrdá (Forejtová), 17. Forejtová, 19. Forejtová (Rocheltová), 21. Hrdá (Forejtová), 32. Forejtová (Hrdá), 34. Hrdá (Forejtová), 45. Rocheltová (Forejtová), 47. Forejtová, 58. Hrdá (Forejtová). Střely na branku: 36:41, tresty 16:6.

Sestava HC Děčín: Seidlová - Hrdá, Forejtová, Rocheltová, Kroftová, Albrechtová - Vacková, Ajchlerová, Žilková, Hueberová, Hnídková - Klabanová T.