Na děčínském ledě se představily týmy tygři Liberec, HC Benátky nad Jizerou, HC Krkonoše/Vrchlabí. Turnaj se hrál systémem každý s každým a tak na každý tým čekalo pět náročných zápasů.

Domácí tým v turnaji v úvodním utkání remizoval se Skalicí a ve všech pak ostatních zvítězil. Z celkového prvenství se nakonec radoval tým HK Skalica, který byl úspěšnější v samostatných nájezdech jež byli součástí každého utkání. Domácí hokejisté dosáhli na stříbro.

Celkové pořadí turnaje: 1. HK Skalica, 2. HC Děčín, 3. HC Bílí Tygři Liberec, 4. HC Benátky nad Jizerou, 5. HC Krkonoše / Vrchlabí, 6. ECC Preussen Berlin.

Nejužitečnějším hráčem HC Děčín byl vyhlášen Dan Barták.

„Turnaj posloužil zúčastněným týmům jako příprava do nové sezony. Družstva si celý turnaj pochvalovala a to je pro nás velice potěšující zpráva. Budují se tak dobré základy pro další spolupráci týmů, které se běžně v soutěži nepotkávají. Na celé turnaji se podílí pár lidí a je to dosti náročné. Je třeba poděkovat rodičům, kteří pomohli. Většina našich kluků podala v turnaji velmi dobré výkony a ukázali nám jak jsou připraveni do sezony, ale také co je potřeba dále zlepšovat," uvedl jeden z organizátorů turnaje Aleš Havlík.