Nadstavbová část „sudá – lichá“ druhé hokejové ligy vstoupila do své druhé polLoviny, což neklamně znamená, že se nezadržitelně blíží vrchol sezony, čímž rozhodně je play off.

Na tuto vyřazovací část chce být každý tým co nejsilnější a nejinak tomu je i u HC Děčín. Tento tým sice stále neví, ze které příčky do play off vstoupí, ale je zcela jisté, že si vyřazovací část zahraje. A chce uspět alespoň tak jako v minulých letech, kdy se už dvakrát probojoval do druhého kola. V uplynulých dnech tak vedení nezaváhalo a podařilo se mu pro nejatraktivnější část sezony „udělat“ několik posil. My vám je nyní představíme.

„Na play off samozřejmě počítáme i se službami Martina Postla a Lukáše Gergela, kteří v současné době zůstávají na střídavý strat v prvoligovém Baníku Most,“ doplnil hrající manažer Jan Havlíček.

Erik Štěrba

O brankáři tmavé pleti už bylo několik řádků napsáno, přesto se k němu ještě vrátíme. Jedná se o mladého, leč velice nadaného brankáře, který do Děčína přichází na hostování z prvoligového KLH Chomutov.


Tomáš Urban

 

Přichází na střídavý start z prvoligového Mostu. Tento útočník je houževnatý bojovník, pro kterého žádný puk není předem ztracený.

Kamil Charousek

 

Stejně jako Urban je v Děčíně na střídavý start z mosteckého Baníku. Kamil je obránce a měl by vyztužit děčínskou defenzivu.


Martin Hartman

 

Další novou tváří je jakýsi klášterecký obojživelník (může hrát v útoku i v obraně) Hartman, jenž působil v juniorce Karlových varů a do Děčína přichází na hostování do konce sezony.

Jiří Hanousek

 

Obranu Děčína by měl vyztužit i obránce Hanousek, který v současné době obléká dres extraligových juniorů HC Bílí Tygři Liberec a má zkušenosti i z prvoligového Hradce Králové.

Jan Toman

 
O zteč soupeřovi branky by se pak měl hlavně starat devatenáctiletý útočník Jan Toman, jenž dorazil na hostování z Klášterce n. O (foto není k dispozici).
Všichni by se již měli děčínskému publiku představit v nedělním utkání proti HC Nymburk