K prvnímu odvetnému utkání nadstavbové části „sudá – lichá“ druhé hokejové ligy zajížděli děčínští hokejisté na led kutnohorských Sršňů.
V prvním utkání na děčínském ledě vyhráli domácí 4:2 a vzhledem k tomu, že Kutná Hora byla v tabulce skupiny Střed poslední a Děčín ve skupině Západ třetí, byl papírovým favoritem opět děčínský tým. Vše bylo ale jinak.

Sršni K. Hora – HC Děčín 4:3 ((1:0,1:1,2:1)

„Domácí doplnili v poslední době kádr a vlétli na nás jako praví sršni. Půl zápasu jsme se byli pod tlakem, pak jsme ale hru i skóre vyrovnali. Škoda toho gólu minutu a něco před koncem,“ naznačil vývoj zápasu hrající sekretář děčínského týmu Jan Havlíček. V utkání se bodově blýskl děčínský O. Luka, který dal dva góly a na ten třetí přihrál.

V kádru hostů se představilo několik nových tváří (Štěrba, Hanousek, Toman, Hartman). O brankáři tmavé pleti Štěrbovi jsme vás již informovali o ostatních tak učiníme v zítřejším vydání.

Branky: Hemský 2, Králíček, Pomichálek – O. Luka 2, Stezka.

HC Děčín: Štěrba – Bedan, Stezka – Havlíček, Sádovský – Hanousek, Kučera – O. Luka, stibor, Filipovský – Hříbal, Štverák, Tomeček – Myšík, Chvátal, Toman – Hartman, Preussler.