Komplex z Jablonce pokračuje. V minulé sezoně dostal Děčín za uši od Vlků už v přípravě, v sezoně pak Jablonec ani jednou neporazil. No, a naposledy Medvědi doma dostali nářez 1:7. „Mrzí nás výsledek a hlavně to, že jsme ho dostali na domácím ledě. První polovina utkání ale nebyla špatná, byla tam hromada šancí. Koncovka nás ale trápí. Poslední třetina se nám nepovedla, šanci dostali další hráči, střídali jsme brankáře. Vědu z toho neděláme, na Jablonec nám to prostě nějak nejde,“ pravil trenér Děčína Jaromír Carvan.

Ten by měl ještě v týmu přivítat „odpadlíky“ z Ústí a Litoměřic. „Jména neřeknu, ale někteří kluci by se tady měli objevit už v nedělním utkání proti Berlínu,“ dodal na závěr.

Utkání proti německému týmu se hraje v neděli 27. srpna od 18.30 v Děčíně.

HC Děčín - HC Vlci Jablonec nad Nisou 1:7 (0:1; 0:2; 1:4)

Branky a nahrávky: 45. Chmelař (Balcar, Rubeš) – 13. Havlas (Nevyhoštěný), 25. Žalud, 32. Bříška, 44. Bříška (Nevyhoštěný), 46. Havlas (Víšek), 49. Pavlů (Gecko), 51. Pavlů (Homolka)
 
HC Děčín: Lavinger (Kácha) - Balcar, Loukota, Hříbal, Kaltenböck, Chmel, Procházka - Vacek, Faigl, Oliverius (C) - Hašek, Volráb, Baránek - Chmelař, Rubeš, Chovanec - Michajličenko