Březiny přitom nezačaly špatně a byly aktivnější. „Bohužel přišel šok, když hosté z první akce udeřili a po nechytatelné střele se dostali do vedení," povzdychl si Mokráček.  Domácí soubor se ale opět dostal do tempa a zaslouženě srovnal. „Dan Šindelář předvedl sólo přes celé hřiště a překonal brankáře hostů. To byla paráda," mnul si ruce domácí lodivod. Březiny pak mohly litovat velké šance Wenzela, který tři minuty před poločasem netrefil prázdnou branku. „To byl dle mého názoru zlomový okamžik celého zápasu," myslel si Mokráček.

Po změně stran byl scénář následující. Hosté byli vždy o krok napřed, ale Březiny opětovně vyrovnaly. „V dresu soupeře hrála prim bratrská dvojice Tomáš a Lukáš Štorcové. A právě Tomáš se prosadil krásnou střelou z rohu vápna," zklamaně pravil trenér Březin.

Když v závěru vyrovnal Šindelář na 3:3, zdálo se, že se body budou dělit. „Jenže hosté dali čtvrtou branku a bylo rozhodnuto. Pak ještě Hrobce nedaly penaltu, ovšem z následného protiútoku jsme měli pokutový kop kopat my," zlobil se Mokráček.

Nic naplat, Březiny nemají ani bod. „Podle mne to byl remízový zápas, rozhodly individuality. U nás to byly hrubé chyby, u hostů bratři Štorcové. Divákům se zápas líbil, náš výkon měl už lepší parametry. Ovšem hraje se na body. Nyní hrajeme doma s posledním celkem z Křešic. Měli bychom už zabrat, s kým jiným bychom také měli vyhrát," dodal závěrem Mokráček.

SK BŘEZINY - TJ HROBCE 3:4

Branky: Hloušek, Galaš, Šindelář – Hanták 2, Šafránek, Štorc Tomáš. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Karman. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

SK Březiny: Stejskal – Kilián, Majer, Vlasák, Wenzel – Majerik (65. Mottl), Hloušek, Drahoňovský, Šindelář – Galaš, Znamínko (46. Kroupa).